Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У другій половині червня розпочнеться новий регулярний чемпіонат з віртуального автоспорту – KMAMK GT3 Sprint Championship 2024 який збере найкращих українських кіберспортсменів симулятора Assetto Corsa Competizione! Новий Чемпіонат передбачає і багато нововведень чи покращень, адже симрейсинг це супер динаміка, тож діяти швидко і влучно – одне із головних кредо цього виду кіберспорту.

Отже, три головних нововведення/покращення. Перше – поділ учасників на спліти. Це світова практика, яка розподіляє водіїв більш збалансовано відповідно рівня майстерності на стартовій решітці. Тож перший спліт об’єднує водіїв, які вже мають чимало досягнень у симрейсингу (посіяні водії), а загальна кількість першого спліта обмежена 30 водіями. Звісно, не всі швидкі і талановиті кіберспортсмени вже мають досягнення у змаганнях KMAMK SimRacing, тож для них передбачена передкваліфікація до першого спліта, про що детально сказано у Регламенті Чемпіонату. 

Другий спліт вітатиме водіїв які або починають свій шлях у віртуальному автоспорті, або більш “просунутих” спортсменів які не потрапили до першого спліта, що намагатимуться опинитися у першому спліті за результатами Чемпіонату. Адже найкращий водій другого спліта промотуватиметься у перший на наступні чемпіонати організації KMAMK SimRacing.

Друге. Використання Балансу Продуктивності (BoP) саме у віртуальному автоспорті дозволило не шукати “імбові” автомобілі в переліку доступних в класі, а обирати автомобіль за власними вимогами розуміючи, що додаткова вага, або навпаки – зменшення базової ваги на тому чи іншому автодромі робить всі автомобілі у класі GT3 майже рівними. Звісно,  автомобілі різних виробників мають різні технічні характеристики – розташування двигуна на шасі або різні аеродинамічні пакети, які або підходять до конфігурації окремо взятого автодрому, або не дуже. Тож одним з головних факторів успіху стане максимально якісна адаптація технічних характеристик автомобіля до характеристик автодрому. І саме майстерність водіїв тут буде мати значення.

І по третє – призовий фонд. Цього разу для першого спліта передбачено призовий фонд у розмірі 34000 гривень який буде розподілено серед п’ятьох найкращих водіїв першого спліта. Формують цей призовий фонд стратегічний партнер – магазин обладнання для симрейсингу – de2ua та організація KMAMK SimRacing. Другий спліт передбачає призовий фонд у розмірі 5500 гривень, який спонсорує 7DRIVE – організація, що проводить як віртуальні змагання з симрейсингу, так і LAN-турніри на своїй локації у Блокбастері. Цей фонд так само буде розподілено між Топ 5 найкращих водіїв другого спліта. Але крім цього, передбачені “досягнення” (ачівки), які засновуються усіма бажаючими меценатами для мотивації новачків прогресувати і досягати нових сходинок в українському симрейсингу.

Для участі у Чемпіонаті необхідно подати заявку за посиланням до граничної дати яка вказана у Регламенті Чемпіонату, з яким необхідно ознайомитися насамперед. Як і з Загальними Правилами KMAMK SimRacing.

Суддівство Чемпіонату відбуватиметься як онлайн, так і офлайн для другого спліта та виключно офлайн (протести та апеляції) для першого спліта. Чемпіонат проводитиметься у двох заліках – особистому та командному, тож є можливість знайти напарника і заявити команду з власними ліверями або знайти вже готову команду до змагань. Або взагалі проігнорувати командний залік і брати участь у Чемпіонаті у соло форматі. 

Висвітлювати всі події Чемпіонату будуть наші багаторічні медійні партнери:  PlayUA, Gameinside та Автоцентр, а прямі трансляції можна буде побачити на двох ютуб-каналах – перший спліт на PlayUA, другий спліт на Bitlook.

Отже, запрошуємо всіх віртуальних автоспортсменів взяти участь у цьому Чемпіонаті який вже має власну історію, адже першим Чемпіоном спринтів став Костянтин Романенко у 2021 році, а Домінік Хорошавін виграв цей турнір у 2023 році. Таким чином цей Чемпіонат має дати відповідь на головне питання: хто ж стане Чемпіоном у 2024 році? 

Регламент Чемпіонату: http://surl.li/turiy

Загальні Правила KMAMK SimRacing: http://surl.li/turin

Реєстраційна форма: https://forms.gle/S8HunkxHvJBYtMwp8

Відеоанонс: https://www.youtube.com/watch?v=AYzqLAYE3ag

Материалы по теме

KMAMK GT3 Sprint Championship 2024 – стартував перший етап чемпіонату

Сьогодні і завтра на віртуальній трасі в Барселоні стартуватиме перший етап річного регулярного Чемпіонату KMAMK GT3 Sprint Championship 2024. О 21:00 водії другого спліта розпочнуть кваліфікаційні заїзди задля визначення стартових позицій на перегони тривалістю 60 хвилин.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021. 

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Між другим і третім етапом Warm Up League Spring Cup 2024 була незвично довга перерва – цілих три тижні. Тому давайте напередодні нової гонки, згадаємо як пройшла і чим завершилась попередня зустріч пілотів.