Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

V-Tune достаточно легко справился со своими противниками, на порядок перефармливая своих оппонентов. Live to Win падают в нижнюю сетку.

2-0 от NAVI! Если на первой карте еще казалось, что поражение для “Рожденных Побеждать” возможно, то на второй NAVI практически сразу установили преимущество и закончили игру.

Далее NAVI предстоит сойтись с победителем пары Alliance – mudgolems. У вторых на миде теперь играет Supream^.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ILTW сыграет за OG в рамках OGA Dota PIT Season 4 — Liquipedia

Сегодня на нас ждет еще один матч: Virtus.pro вновь сыграют с OG, и европейский коллектив, за который в этот раз выступает iLTW попытается оформить реванш за проигранный гранд-финал EPIC League.

Материалы по теме

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

NAVI анонсували мерч, присвячений рекордній кількості виступів команди на Мейджорах з CS

0

NAVI відкрили передзамовлення на футболки, присвячені участі команди в 20-ти Мейджорах з CS поспіль. Нагадаємо, що це унікальний рекорд і лише NAVI брали участь у всіх Мейджорах в історії Counter-Strike.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

NAVI підписали новий склад з Brawl Stars. В анонсі не обійшлося без росіянина і японської школярки

0

NAVI підписали новий склад з мобільної дисципліни Brawl Stars. До складу увійшли три зіркові гравці з Японії — Achapi, Levi та I see. В попередньому складі українського клубу тривалий час грали росіяни, але нещодавно той склад було розпущено.