Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда KONo.ECF, яка представляє України в якості збірної на східноєвропейських кваліфікаціях IESF World Esports Championship 2024 посіла друге місце в групі А на груповій стадії і вийшла в Play-off турніру.

Наші хлопці впевнено переграли збірні Албанії, Вірменії та Греції і поступилися лише туркам в першій грі турніру з рахунком 8-13. 

Таким чином в Play-off кваліфікацій зіграють 12 збірних, які розіграють 7 путівок на WEC 2024 – Чемпіонат світу серед збірних, який відбудеться в Саудівській Аравії в листопаді цього року.

В першому турі Play-off KONo зіграють проти збірної Болгарії, а в разі перемоги вийдуть на переможця пари Румунія – Білорусь. 

Материалы по теме

IESF World Esports Championship 2024 – визначилися суперники по групі української команди KONo

0

Стали відомі групи своєрідного Чемпіонату Східної Європи серед збірних, з якого можна буде потрапити на Чемпіонат Світу IESF.

KONo стали переможцями всеукраїнського турніру з Counter-Strike 2 – ROG SUMMER CUP 2024

Команда KONo стала переможцем регулярного всеукраїнського турніру ROG SUMMER CUP 2024 і заробила 50 000 гривень. В суперфіналі турніру в запеклій боротьбі клуб футболіста Коноплянки переміг дворазових чемпіонів кубка ROG команду Lazer Cats з рахунком 2-1.

Lazer Cats і KONo розіграють трофей ROG SUMMER CUP 2024. Матч відбудеться на HLTV

Стали відомі команди, які вийшли у фінал ROG SUMMER CUP 2024. В першому півфіналі команда KONo не без проблем, але впоралася з L&G. На першій карті несподівано для всіх леви влаштували справжній погром команді Коноплянки, зігравши з рахунком 13-3, проте на двох наступних картах KONo повністю контролювали суперників і впевнено перемогли.