Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Криптовалютна біржа Huobi Global оголошує спеціальну кампанію для користувачів із призовим фондом у розмірі 400 000 доларів США на честь проведення першого турніру Warcraft III Huobi Cup. Кампанія, яка триватиме з 8 по 23 липня 2022 року, дозволить користувачам, які беруть участь у вікторині «Вгадай чемпіона», виграти частку щедрого призового фонду.

Якщо чесно, то з анонсу не зрозуміло, який призовий отримають самі гравці, система турніра теж не професійна, а суто розважальна. Дивує і такий несподіваний вибір дисципліни. 

Турнір Warcraft III Huobi Cup розпочнеться 11 липня 2022 року і триватиме кілька днів. У змаганнях візьмуть участь дев’ять найкращих гравців Warcraft III у світі, Happy, Lawliet, Focus, Moon, Cheamiko та ReMinD з Південної Кореї, 15sui з Китаю, Hawk та Foggy з України. Уболівальники, які беруть участь у вікторині «Вгадай чемпіона», зможуть віддати свої голоси за гравця, який, на їхню думку, виграє турнір Warcraft III Huobi Cup.

Протягом періоду голосування, з 8 липня 2022 року до дня перед фінальним матчем, користувачі можуть увійти на сторінку кампанії та зробити ставку на уподобаного гравця, за допомогою спеціальних значків. Користувачі, які вгадають переможця Warcraft III, матимуть право розділити призовий фонд у 400 000 доларів США після завершення турніру Warcraft III Huobi Cup.

Ці змагання дещо відрізняються від традиційних змагань на арені «гравець проти гравця» (PvP) — формат «Кращий з п’яти» (Bo5) дозволить іншим гравцям кинути виклик  Хеппі у матчах на арені 1 на 1. 

Більше інформації є на сторінці турніру. 

Трансляції кожного матчу будуть доступні різними мовами на таких ігрових платформах:

Russian Twitch

English: Twitch

Chinese: Douyu.com

South Korean: AfreecaTV

Читайте також про те, що NAVI підписали жіночу команду з Vlorant.

Материалы по теме