Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший игрок, CEO и совладелец Alliance Джонатан Loda Берг высказался в сторону Kyle и Fogged после того, аналитики сделали свои предсказания по поводу результатов верхнего дивизиона DPC в Европе.

Fogged заявил, что Alliance займет предпоследнее место в верхнем дивизионе. Loda не сдерживал эмоций и ответил ему довольно грубо, упомянув также известного аналитика Кайла Фридмана

Перевод:

Я не удивлен, что Kyle тотальный клоун со своими предсказаниями, но факт того, что Иуда Fogged того же мнения очень расстраивает.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Gambit, Virtus.pro и Team Spirit выступят на Intel Extreme Masters XVI — Summer

К слову, Alliance сейчас лидируют в таблице. Коллектив обыграл Team Liquid и OG со счётами 2:1 в каждой встрече.

Материалы по теме

Чемпіони The International 2013 клуб Alliance відкрили склад з CS2

0

Легендарний шведський клуб Alliance відкрив склад з CS2. До п’ятірки увійшли суто шведські гравці команди 416Olsk, яка займала 71 місце у світовому рейтингу. 

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.

Beyond The Summit втратили права на проведення ліг DPC у наступному сезоні. Авторитетна студія на на межі закриття після 10 років розвитку Dota 2

Один з засновників провідної англомовної студії BTS, яка була чи не головним локомотивом розвитку англомовного сегмента суспільства Dota 2, повідомив у твіттері, що їхня студія не отримала права на проведення DPC наступного сезону. Останнім часом студія фактично тільки й займалася турнірами з Dota 2 від Valve і таке рішення від розробника гри ставить BTS на

Alliance оголосив про розпуск свого складу з Dota 2. Шведський клуб збере склад, “яким всі будуть пишатися”

Шведський клуб Alliance повідомив про повний розпуск свого складу з Dota 2. Останнім часом легендарний для Доти тег спіткали одні невдачі. Команда вже давно не демонструвала чемпіонської гри, а цього року навіть вилетіла з першого дивізіону DPC та не пройшла на The International 11.