Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Lazer Cats повідомив про звільнення Jeff і Kengen. Гравці пробули під крилом організації менше місяця і їх залучення в склад викликало серйозну критику в українській спільноті Counter-Strike.

Річ у тому, що Jeff був помічений за участю в російських турнірах, причому ще восени 2023 року, а Kengen було спіймано на використанні читів і грі в команді, яка використовувала радар чи волхак. 

В результаті ці гравці команди були недопущені на ключові українські турніри – відбіркові до збірної України з CS2 від федерації UESF і великий всеукраїнський турнір ROG SPRING CUP 2024.  

Lazer Cats не пояснили, що стало причиною звільнення і найближчим часом обіцяють назвати нових гравців складу. 

Удосконалення – це зміни, бути досконалим – означає змінюватися постійно! Сьогодні нашу команду залишає Jeff та kengeN. Хочемо подякувати їм за їхній внесок у розвиток Lazer Cats і бажаємо успіхів у подальших проектах!

Про новий розділ нашого майбутнього розкажемо уже згодом! Слідкуйте за новинами.

 

Материалы по теме

Українські клуби L&G та Lazer Cats стали призерами ліги United21

0

Українські клуби L&G та Lazer Cats посіли друге та третє місця в другому дивізіоні тринадцятого сезону онлайн-ліги United21.

L&G стали переможцями Dragon Esports Club Cup. Результати турніру

0

L&G перемогли Lazer Cats у фіналі Dragon Esports Club Cup. Команда виграла перший титул в оновленому складі і заробила 25 тисяч гривень.  За друге місце Lazer Cats  отримали 15 тисяч гривень.

Головний суддя UESF пояснив причини дискваліфікації команди Lazer Cats з відбіркових до збірної України з CS2

0

Головний суддя Федерації кіберспорту України Максим ra1mer прокоментував дискваліфікацію з відбіркових до збірної з CS2 команди Lazer Cats. Він повідомив, що UESF планувала допустити забаненого гравця Котів, але після суддівської наради змінила рішення.