Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Liquid повідомили, що отримали від організаторів дозвіл одягати свої команди в кольори веселки на Чемпіонаті світу з кіберспорту, який розпочався в Саудівській Аравії. 

Раніше клуб потрапив під нищівну критику британського журналіста Річарда Льюїса, який звинуватив Liquid у подвійних стандартах. Роками конячки відмічали місяць Прайду і пропагували рівність прав LGBTQ+ меншин, однак погодилися брати участь в Esports World Cup, де мультигеймінг буде представлено аж у 13-ти іграх з 20-ти можливих дисциплін. 

У відповідь на справедливу критику щодо намагання всидіти на двох стільцях, клуб повідомив, що вони не хочуть бойкотувати, а прагнуть впливати на суспільство Саудівської Аравії і просувати ідеї рівності.

На диво Liquid дійсно звернулися до організаторів і отримали дозвіл робити те, за що в Саудівській Аравії зазвичай арештовують, саджають в тюрму і навіть страчують. 

Глядачам залишається зачекати зовсім трохи, щоб побачити, чи дійсно Liquid вийдуть на сцену в футболках с символікою LGBTQ+, чи їх сміливість завершиться на рівні розмов в інтернеті. Раніше клуб випустив офіційні Pride джерсі за ціною 75 доларів. 

Також цікаво, як себе поведуть інші чисельні європейські і американські команди, які щороку перефарбовують свої соціальні мережі в кольори веселки, але при цьому не цураються їхати до саудитів за часткою з 60-ти мільйонного пирога, знаючи, як зневажаються права меншин в країні, яка цього року стала центром світового кіберспорту.