Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер бывшего состава NAVI Андрей Mag~ Чипенко и бывший игрок этого же коллектива – Акбар SoNNeikO Бутаев собрали команду под названием D2Players для участия в открытых отборочных квалификациях на ESL One Fall 2021.

Кроме SoNNeikO и Mag~, в состав также вошли Динар Rari Шарипов, Владислав GGwpLanaya Маликов и Федор Velheor Русихин.

SoNNeikO присоединился к Natus Vincere в конце мая 2021 года для участия в квалификациях на The International 10. Он покинул AS Monaco Gambit, так как считал, что тот ростер команды был бесперспективным. Отборочные NAVI по итогу провалила, заняв 5-6 место уступив Team Empire 1:2. После этого он покинул команду. Mag в свою очередь является тренером NAVI с 2018 года.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NS: «SoNNeikO — это такой себе игрок на самом деле. Не понимаю зачем его берут в команды вообще»

Состав D2Players:

  • Динар Saty Шарипов;
  • Владислав GGwpLanaya Маликов;
  • Андрей Mag Чипенко;
  • Федор velheor Русихин;
  • Акбар SoNNeikO Бутаев.

Открытые квалификации на ESL One Fall 2021 пройдут 7 и 8 августа. Из каждого этапа по два лучших коллектива попадут в закрытую квалификацию, где с 9 по 11 августа сыграют с четырьмя приглашенными командами. Основная стадия пройдет с 21 по 29 августа. Всего 12 команд разыграют $400 тыс.

Материалы по теме

Тренер B8 погорів на читах і отримав VAC-бан. У 2022 році він 7 місяців тренував російську команду, яка представляє російського букмекера

Valve випустили оновлення Доти, присвячене китайському Новому Року з назвою Дар дракона. Найцікавішим з погляду кіберспорту в цьому оновленні стало оновлення античита, який навчився визначати використання популярної забороненої програми Overplus.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.