Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Студия Maincast и киберспортивный букмекер LOOT.BET анонсировали новый аналитическо-развлекательный проект «LOOT.BET Show Dota». В роли его ведущих выступят лучшие таланты СНГ, включая Виталия “v1lat” Волочая, Арена “VeRsuta” Зурабяна и Ивана “Faker” Демкина. Дебютный выпуск шоу выйдет вечером 21 апреля.

Lootbet_Maincast

«LOOT.BET Show Dota» будет приурочено к турниру OGA DotaPIT Minor 2019. Ведущие будут предсказывать исход предстоящих матчей, подкрепляя свои прогнозы ставками, и разбирать результаты ключевых игр. В списке участников шоу – известнейшие комментаторы и аналитики Maincast: Виталий “v1lat” Волочай, Арен “VeRsuta” Зурабян, Михаил “Olsior” Зверев, Иван “Faker” Демкин, Артур “Goblak” Костенко, Дмитрий “FlunkyFlame” Мешков и Максим “TpoH” Верников.

В рамках «LOOT.BET Show Dota» выйдет 3 эпизода. Прямой эфир первого из них начнется в ближайшее воскресенье, 21 апреля, в 20:00 на канале Maincast на Twitch: twitch.tv/dota2mc_ru. Смотреть шоу, также, можно будет в записи на канале Dota 2 Maincast на YouTube.

OGA Dota PIT Minor 2019 состоится с 22 по 28 апреля в городе Сплит, Хорватия. Alliance, Ninjas in Pyjamas, Forward Gaming, Gambit Esports и другие команды разыграют на турнире $300 000.

 

Материалы по теме

Українські шанувальники кіберспорту продовжують масово дивитися російськомовні трансляції в тому числі студії колишніх Рухабівців

Українські фанати кіберспорту продовжують дивитися російськомовні канали попри те, що триває війна. Про це можна дізнатися із аналітики порталу streamscharts.com Так дослідження аудиторії каналу студії Мейнкаст з Dota 2 показало, що ледь не половина її глядачів не нехтує трансляціями російськомовної студії Paragon, яка хоч і зареєстрована в Німеччині, але фактично складається з колишніх співробітників Рухабу.

Фонд власника NAVI Максима Кріпи разом з NAVI, Maincast і S.T.A.L.K.E.R. 2 повідомили, що передали на фронт 100 мікроавтобусів

Фонд власника NAVI та Maincast Максима Кріпи (за даними Forbes UA) MK Foundation у співпраці з NAVI, Maincast та розробниками S.T.A.L.K.E.R. 2 передав для потреб ЗСУ 100 вантажних бусів. Інформація і відео про це з’явилися у телеграм каналі студії Maincast.

Хедлайнер студії Maincast Віталій Волочай “вибачився” перед Virtus.pro за лайно с логотипом російського клубу

0

Хедлайнер студії Maincast Віталій Волочай “вибачився” перед Virtus.pro за те, що канал студії виклав відео з відомим українським блогером Лебігою, який показує на відео лайно, до якого примальовано логотип Virtus.pro

Міністерство закордонних справ України почало взаємодіяти з українським кіберспортом

Міністерство закордонних справ України почало співпрацю з кіберспортстивними командами з метою розширення публічної дипломатії. Першу акцію міністерство провело не з NAVI, де це все ще не можливо через присутність в клубі росіян, а з Monte, які вважаються максимально проукраїнською командою.