Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

valorant

VALORANT UA BATTLE #1 — ПРЯМИЙ РЕПОРТАЖ З ТУРНІРУ, ТРАНСЛЯЦІЯ, КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ, РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ

Ми починаємо перший в історії репортаж з першого великого турніру по VALORANT в Україні. У репортажі ви знайдете посилання на сітку та трансляції, необхідну важливу інформацію, а також коментарі представників різних команд, де вони розкажуть про себе та дадуть відповіді на питання.

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT втратив останній шанс потрапити на Чемпіонат Світу

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT вилетів з турніру останнього шансу в регіоні EMEA та втратив шанси попасти на Чемпіонат Світу CHAMPIONS, який відбудеться у вересні.

На VALORANT UA BATTLE #1 зареєструвалося 30 команд, гра набирає обертів в Україні

Залишаються лічені дні до турніру VALORANT UA BATTLE #1 який обіцяє стати найбільшою українською подією у VALORANT з моменту виходу гри два роки тому.

У VALORANT вийшов патч 5.03, який сильно послабив агента Chamber та смінив механіку дії ултимативних здібностей деяких агентів

У VALORANT вийшов патч 5.03 Він апгрейднув рушій гри та виправив деякі помилки. Головною метою патчу стало послаблення агента Chamber, який став своєрідною імбою, особливо на професійній сцені.

Український професійний гравець у VALORANT Владислав arch Свістов став вільним агентом

Український професійний гравець у VALORANT Владислав arch Свістов повідомив про те, що він став вільним агентом.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Shroud невдало дебютував у VALORANT, проте матч зібрав понад 600 тисяч глядачів на піку

Минуло понад чотири роки з того часу, як колишній гравець CS:GO Shroud, брав участь у професійному змаганні з кіберспорту. Під час свого дебюту в VALORANT канадець зазнав поразки, його команда Sentinels була розбита The Guard з рахунком 2-1 у першому раунді кваліфікації останнього шансу в регіоні NA.

Іван Johnta Шевцов розповів про систему турнірів у грі VALORANT та назвав суми призових, які можна виграти

Іван Johnta Шевцов в черговому блозі розповів про структуру турнірів у VALORANT та скільки грошей можна виграти на турнірах від Riot Games.  Наприклад чи знали ви, що на головному турнірі року CHAMPIONS гравці отримують не лише призовий фонд, а і половину прибутку Riot від продажу скінів, присвячених турніру?  Так минулого року призовий фонд CHAMPIONS склав

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

Shroud розповів, що потрібно для того, щоб він залишився на професійній сцені VALORANT

Стрімер Shroud повідомив, що він не знає, чи буде грати у VALORANT за Sentinels і надалі. 4 серпня стрімер дебютує за команду на турнірі «Останнього шансу», щоб спробувати потрапити на Чемпіонат Світу.