Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

valorant

14-річний вундеркінд став номером один у світовому рейтингу VALORANT, а найвище звання отримав ще у 11 років

14-річний вундеркінд VALORANT став найкращим гравцем світу. З кожним роком топові гравці стають все молодшими, бо на відміну від часів зародження кіберспорту, сучасні кіберспортсмени починають тренування ледь не з пелюшок і ще до повноліття отримують багаж з багатьох років практики.

В 2023 році у VALORANT з’явиться режим Deathmatch і скіни відомих кіберспортивних клубів в тому числі NAVI

Розробники VALORANT випустили відео, де розповіли про зміни, які чекають на гру у 2023 році. В Riot надзвичайно серйозно ставляться до того, щоб виграти битву за звання шутеру #1 і перемогти CS:GO вже у найближчому майбутньому.

ВІДЕО! Основи індивідуальної гри та стрільби у VALORANT від Johnta та Itachiiiii

Відомий тренер з VALORANT Іван Johnta Шевцов разом з професійним українським гравцем Itachiiiii опублікував навчальне відео з основами індивідуальної гри та стрільби у VALORANT.

Американський турнірний оператор заліз у борги і звільнив 25% співробітників

Джерела повідомляють, що американський кіберспортивний оператор Nerd Street Games звільнив 25 відсотків свого персоналу. Філадельфійська компанія, яка проводить онлайн та офлайн події по всій країні в кількох дисциплінах, досі не виплатила гроші, заборговані гравцям і талантам VALORANT за численні події, що відбулися протягом 2022 року.

За інформацією джерел Чемпіонат Світу з VALORANT 2023 року відбудеться в США

0

Джерела повідомляють, що головний турнір з VALORANT — CHAMPIONS 2023 відбудеться в США, орієнтовним місцем проведення називають Лос-Анджелес, де буде проходити американський дивізіон франшизної ліги.

Сітка та розклад найбільшого в історії турніру з VALORANT LOCK//IN, який відбудеться в Бразилії

У цьому пості ми зібрали всі команди та сітку турніру LOCK//IN, який відбудеться у Сан-Паулу, Бразилія. Хоча візуалізація сітки досить складна та оригінальна, насправді — це звичайна сітка Single Elimination, коли команди грають поки не програють один матч, після чого вони вилітають з турніру.

Riot оголосили формат проведення найбільшого в історії турніру з VALORANT LOCK//IN і він не сподобався учасникам і вболівальникам

Riot Games офіційно представили формат свого найбільшого в історії турніру з VALORANT з назвою LOCK//IN, якій відбудеться у Сан-Паулу, Бразилія.

Клуб B8 анонсував свій міжнародний склад з VALORANT. Коментар капітана Владислава arch Свістова

Український кіберспортивний клуб B8 нарешті анонсував свій перший склад з VALORANT. На чолі складу стоїть відомий український кіберспортсмен Владислав arch Свістов, який і займався підбором гравців.

Кіберспортивний клуб ARENA27 анонсував всеукраїнський турнір ARENA27 VALORANT CUP

Arena27 проведе всеукраїнський турнір Valorant CUP з призовим фондом 40000 грн. Частина турніру відбудеться онлайн, а фінальна частина проходитиме в комп’ютерному клубі  Arena27 в Івано-Франківську.

Визначилися п’ять найпопулярніших кіберспортивних дисциплін 2022 року

Аналітичний портал Esports Charts зробив рейтинг найпопулярніших кіберспортивних дисциплін у 2022 році, взявши за основу кількість годин переглядів трансляцій гри на Твічі та інших платформах. Відносно репрезентативності цього рейтингу можна сперечатися, але слід визнати, що, як і показник онлайну гравців на серверах, він є досить репрезентативним.