Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

valorant

Визначилися всі фіналісти Чемпіонату України VALORANT WINTER CUP 2024 powered by Lenovo LEGION

На вихідних відбулися останні кваліфікації Чемпіонату України – VALORANT WINTER CUP 2024 powered by Lenovo LEGION. Загалом в турнірі взяло участь 55 команд з усієї України, чотири з них пройшли у фінальну частину турніру, а ще кілька колективів зіграють в турнірі за 5-8 місця.

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

NAVI започатковують регулярну серію турнірів NAVI VALORANT Ukrainian Saga

0

У 2024 році для розвитку українського ком’юніті NAVI проведуть серію турнірів з популярного командного шутера VALORANT. Серія матиме назву NAVI VALORANT Ukrainian Saga.

Lenovo LEGION оголошують конкурс для стримерів в якому можна виграли ігровий ноутбук Lenovo Legion Slim 5

Lenovo LEGION оголошують конкурс для стримерів, головним призом в якому стане потужний ігровий ноутбук Lenovo Legion Slim 5

Анонс Чемпіонату України – VALORANT WINTER CUP 2024 powered by Lenovo LEGION з призовим фондом 100 000 грн

Lenovo оголошує про старт всеукраїнських змагань VALORANT WINTER CUP 2024 powered by Lenovo LEGION з призовим фондом 100,000 гривень.

Riot Games скоротять 530 співробітників, зосередяться на основних проектах і підсилять увагу до кіберспорту

Здавалося б успішна Riot Games повідомила про величезне скорочення співробітників і проектів. “Ми переорієнтовуємося на меншу кількість найбільш важливих проектів, щоб рухатися до більш сталого майбутнього” – заявили в компанії.

SK Gaming повертаються в шутери зі своїм першим складом з VALORANT

0

Легендарний клуб SK Gaming презентував свій перший склад з VALORANT. Поки невідомо, де клуб планує виступати, враховуючи франшизну екосистему в грі.

Німецький ФК Eintracht створить свою команду з VALORANT

Попри кіберспортивну зиму футбольні клуби все ще інколи пробують сили в кіберспорті. Цього разу німецький ФК Eintracht анонсував підрозділ Eintracht Valorant. 

Кількість гравців з найвищим рівнем у VALORANT в країнах EMEA

0

Україна посідає восьме місце за кількістю гравців найвищого рангу Radian в грі VALORANT в регіоні EMEA. Цікаво, що за цим показником абсолютним лідером є Туреччина, де найвище звання мають аж 63 гравці, а от Данія, яка є Меккою Counter-Strike, за цим параметром займає передостаннє місце.

Анонсовано VALORANT Masters Madrid. Квитки з’являться у продажу 12 січня

0

Riot анонсували перший великий турнір 2024 року з VALORANT. Туріні рівня Masters відбудеться в іспанському Мадриді з 14 по 24 березня.