Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Мария Гунина больше не является менеджером состава Alliance по Dota 2. Управляющий директор клуба Келли kellymilkies Онг Сяо Вэй уже объявила о поиске нового человека на эту должность. Кандидаты должны иметь соответствующий опыт в индустрии, а также возможность большую часть года проводить в Швеции или Европе.

Из-за ограничений в период пандемии, эта должность требует, чтобы вы были в Швеции / Европе для буткемпов большую часть года, а если вы не можете, пожалуйста, не подавайте заявку. Серьезным кандидатам отправьте сопроводительное письмо + резюме

Так же и прокомментировали, что же случилось с Гуниной:

https://twitter.com/kellymilkies/status/1461533713263648773

Разошлись в хороших отношениях, и вскоре она объявляет о своем следующем приключении. Желаю ей только самого лучшего. Это не то место, чтобы объявлять о ее следующем путешествии. Она сделает это, когда будет готова. Следующий большой шаг для королевы

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Ceb официально завершает профессиональную карьеру игрока

Гунина занимала пост менеджера клуба с марта 2020 года. Келли поблагодарила её за работу и пожелала успеха в будущей карьере.

Материалы по теме

Єдина гарна росіянка в кіберспорті, проте є нюанси — велике інтерв’ю з Марією Гуніною від Олексія yXo Малецького

Олексій yXo Малецький опублікував більш ніж двогодинне інтерв’ю з росіянкою Марією Гуніною, яка наразі керує повністю російською командою HellRaisers з Dota2.

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.

Alliance оголосив про розпуск свого складу з Dota 2. Шведський клуб збере склад, «яким всі будуть пишатися»

Шведський клуб Alliance повідомив про повний розпуск свого складу з Dota 2. Останнім часом легендарний для Доти тег спіткали одні невдачі. Команда вже давно не демонструвала чемпіонської гри, а цього року навіть вилетіла з першого дивізіону DPC та не пройшла на The International 11.

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.