Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розпочинається третій чвертьфінал BLAST Paris Major 2023 в якому український клуб Monte зіграє проти європейського складу Gamer Legion.

Обидві команди не були фаворитами турніру, проте Gamer Legion куди досвідченіші. Це не відбилося на прогнозах букмекерів, які віддають явну перевагу саме Monte. 

У матчі за вихід в півфінал останнього в історії Мейджора з CS:GO команди зіграють Mirage (вибір Monte), Overpass (вибір GL). У разі нічиї буде зіграно Vertigo. Як бачимо GL забанили всі праймові карти Monte, на яких наші козаки зносили світових топів включаючи NAVI. Матч обіцяє бути дуже напруженим і складним. 

Лайнап

Пряма трансляція

Mirage

Gamer Legion контролювали карту від самого початку, Monte змогли набрати раунди в кінці першої половини, але європейці змогли перемогти на виборі суперника, не припускаючись помилок за атаку.  Другою картою стане Overpass — не найкраща карта Monte.

Overpass

Monte не змогли нічого зробити проти GL на вирішальній карті. Суперники читали козаків, наші хлопці робили багато помилок і зрештою не змогли витримати тиску великої сцени. 

Підсумки

Виступ Монте завершився у чвертьфіналі Мейджора. Це була фантастична історія попелюшки, яка увійде в історію українського кіберспорту. 

Звісно всі ми вірили, що Monte створять історію і стануть Чемпіонами Світу, але на вулиці не 2010 рік, конкуренція у CS шалена і менш ніж за рік пройти від аматорського рівня то чемпіонства на Мейджорі — це фантастична ціль. 

Головне, що зробили на цьому турнірі Monte — об’єднали всіх українців, яким хотілося вболівати за український клуб, але більшості було складно вболівати за NAVI. За Монте вболівали абсолютно всі! А ще Монте на власному прикладі довели, що для виступу на найвищому рівні не потрібні в складі росіяни, не потрібні компроміси з сумлінням і не потрібні якісь фантастичні ресурси. Потрібно просто віддавати всіх себе грі і йти до мети, не зупиняючись ніколи. 

Сподіваємося ми спостерігали лише за початком шляху Monte і хлопці ще заберуть свій Мейджор, вже у новій грі CS2. 

Більше інформації про турнір тут. 

Материалы по теме

sdy пропустить найближчі турніри Monte, а його замінить українець, який переїхав у Люксембург

0

Український клуб Monte зіграє найближчі турніри з заміною. Віктор sdy Оруджев взяв перерву після напруженого сезону, а його місце займе киянин, який у дитинстві переїхав до Люксембургу.

Стало відомо, чому гравців Monte і B8 немає у збірній України! Коментар федерації кіберспорту України

Стало відомо, чому Україну на відбіркових до Чемпіонату світу IESF представляє саме команда IKLA. Ми зв’язалися з CEO Федерації кіберспорту України UESF Антоном Маркеловим і з’ясували деталі.

ВИДЕО! Повна історія клубу Monte від заснування до виходу в чвертьфінал Мейджора

0

Good Game Gentlemen випустили цікаве відео про історію базованої команди Monte. З відео ви дізнаєтесь, як з’явилася команда, що вона робила, коли їх почали шантажувати шахраї та чому Monte кращі за NAVI.

В Monte дали офіційний коментар щодо потрапляння у список штрафників Міністерства молоді та спорту

В команді Monte дали офіційний коментар щодо потрапляння у список порушників від Міністерства молоді та спорту. Команда повідомляє причини затримки та вибачається перед міністерством. Наразі майже всі гравці повернулися в Україну, проте очевидно, що виїхати ще раз на змагання їм буде дуже складно.