Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня, 21 мая, в 15:00 по Киеву Team Secret сразится с командой Alliance в рамках полуфинала верхней сетки турнира OGA Dota PIT 2020 Online.

Команда Клемента Puppey Иванова сейчас находятся в прекрасной форме,  пройдя групповой этап без единого поражения, а ранее записав себе в актив победу на благотворительном турнире Gamers Without Borders 2020 и триумф на WePlay! Pushka League Division 1.

The Alliance вместе с Артёмом fng Баршаком две своих последних встречи против Team Secret  проиграла. Однако уверенное выступление в группе А на OGA Dota PIT 2020 Online — четыре победы и одно поражение, дарит надежду многочисленным фанатам прославленного шведского коллектива.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Eine : «Сергей Гламазда поддерживает, когда что-то не получается. Второй состав — это больше его детище».

Турнир OGA Dota PIT 2020 в объединённом регионе «Европа — СНГ» проходит с 13 по 23 мая. Оставшиеся восемь команд поборются за призовой фонд турнира в размере 150 тысяч долларов США

Материалы по теме

Entity виграла західноєвропейські кваліфікації на The International 11 не програвши жодної карти

Команда Entity не залишила шансів Team Secret і виграла фінал західноєвропейських кваліфікацій на The International 11 з розгромним рахунком 3-0. 

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Роман Resolut1on Фомінок став офіційним гравцем Team Secret, він замінить iceiceice

Український кіберспортсмен Роман Resolut1on Фомінок офіційно приєднався до складу Team Secret за Dota 2. Він замінив на третій позиції iceiceice, якого сьогодні було звільнено з команди.