Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Служба безпеки України повідомила про підозру прокремлівській пропагандистці Тетяні Монтян. В кіберспорті Монтян відома через те, що є матір’ю відомих українських дотерів Богдана iceberg Василенко і Ярослава Pikachu Василенко.

Монтян відмітилася тим, що неодноразово виступала проти Революції Гідності, а після 2014 року відвідувала тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей і вела перемовини з ватажками так званих ЛНР і ДНР. 

На початку повномасштабної війни в мережу потрапив злив переписки Монтян та Pikachu, де вони обговорювали фінансову підтримку сепаратистів.

З цікавого можна відмітити хоббі Монтян, бо це бої без правил. Якщо вірити Вікіпедії, то мати Айсберга навіть виступила у фінальному бою проти Дарії Ібрагімової у клубному чемпіонаті M-1 Ukraine 2009 з боїв без правил.

Материалы по теме

«Ми тебе знайдемо, ми ще з тобою обов’язково побачимось і поспілкуємось» — Вілат пригрозив Пікачу, та розповів, як до нього попала антиукраїнська переписка гравця

Вілат на благодійному стрімі розповів, як саме до нього потрапила скандальна антиукраїнська переписка Пікачу, та його пропутінської мами Тетяни Монтян.

«Невже ці неадеквати вірять, що Салорейх вціліє?» Злили переписку Pikachu та його матері Тетяни Монтян

Ярослав Pikachu Василенко потрапив у скандал на фоні вторгнення Росії в Україну. У мережу потрапили скріншоти його переписки з матір’ю Тетяною Монтян, у яких ті обговорювали трагічні події в Україні — виразів не цуралися.

Pikachu сыграет в новом составе W.I.T.C.H в отборочных на DPC 2021/2022

0

Украинский киберспортсмен Ярослав Pikachu Василенко, который представлял Khan на Dota 2 Champions League 2021 Season 5, не сыграет за команду на Dota Pro Circuit 2021/2022. Вместе с Глебом y0nd Важновым, присоединился к миксу W.I.T.C.H.