Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte ймовірно не чув прислів’я “Дорога ложка на обід”, бо в момент розквіту команди, коли вона збирала нереальний хайп і фанати благали про випуск мерчу, клубу було не до того.

Через рік, коли команда втратила ключових гравців і вилетіла з ТОР-30 HLTV, боси згадали про мерч і нарешті випустили максимально лаконічну і просту колекцію, розробку якої цілком можна було б зробити протягом одного-двох тижнів. 

В колекції максимально не гармонійно поєднані яскраві ігрові джерсі команди і максимально прості та монохромні футболки, худі і шорти з єдиним графічним елементом – написом MONTE GANG. 

Навіть автор цього тексту, ярий прихильник мінімалізму вважає, що клуб переборщив, зробивши саму невиразну і мінімалістичну колекцію мерчу в історії кіберспорту. 

Цю діжку дьогтю трохи підсолоджує досить цікавий презентаційний кліп, в якому немає гравців, зато є CEO організації і найепатажніша персона українського кіберспорту Олексій yxo Малецький. Проте чи буде достатньо такої реклами, щоб втомлені поразками фанати купували простенький мерч, ціни на який коливаються від 1500 гривень за футболку і до 3900 за спортивний костюм? 

Звісно в середньому мерч Monte дешевший за мерч NAVI, але погодьтеся, ці бренди знаходяться в абсолютно різних вагових категоріях, до того ж мерч NAVI вочевидь на голову вище за те, що продемонстрували хлопці з Монастирища. 

 

Материалы по теме

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.

ВІДЕО! Monte відповіли хейтерам в день, коли команда вилетіла з ТОР-50 HLTV

CEO Monte Дмитро Вовк у командному відео відповів хейтерам на гострі претензії до клубу, які звучать останнім часом від тих, хто ще нещодавно вважалися відданими фанатами найбазованішого клубу в Україні.

Оновився світовий рейтинг HLTV. Monte ще ніколи не падали так низько, а B8 не взлітали так високо

Monte вперше за півтора року вилетіли з ТОР-50 HLTV. В оновленому рейтингу найкращих команд світу клуб, який ще рік тому вважався легендою і майбутнім українського CS, опинився лише на 52 місці, поступившись в гонці кільком іншим українським клубам.

Woro2k залишає Monte. Розбираємося, чому так сталося і що буде далі з гравцем і клубом

Засновник Monte Володимир Woro2k Велетнюк залишає свій рідний клуб Monte – про це повідомили команда і гравець у своїх соціальних мережах.