Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оновлений склад Monte поки не може знайти свою гру після втрати двох ключових гравців. В рамках четвертого раунду ESL Challenger League Season 47 Europe український клуб програв білоруській команді Betera, за яку виступає два українських перебіжчики nifee та alex666 і яку тренує відомий український гравець jr, який на початку війни був дуже проукраїнським, але обрав працювати на клуб країни-агресора.

Нажаль для Monte, 44 місце світового рейтингу обіграло їх з рахунком 2-0, а головним мейкером матчу став українець nifee, якого в минулі вихідні забанили з всеукраїнського турніру ROG SPRING CUP 2024, де він намагався виступати за команду DASH. 

В матчі проти Monte nifee заробив рейтинг 1,49. Після прикрої поразки Monte йдуть зі статистикою 2-2 і все ще мають шанси вийти з групи. Сподіваємося вони зможуть найти свою гру і казка про Попелюшку в CS не скінчиться так неочікувано. 

Материалы по теме

Українські команди провалили турнір за 100 тисяч доларів, а перемогла 48 команда у світовому рейтингу

0

Українські команди не змогли проявити себе на ТІР-2 турнірі від російського букмекера. На чемпіонаті RES European Series #4, спонсорованому 1xbet, розігрувалося 100 тисяч доларів, а перемогу святкувала команда Sangal, яка посідає лише 48 місце у світовому рейтингу, але спонсорується тим самим букмекером.

Monte укомплектували склад двома 28-річними ветеранами і випустили круте промо нового гравця

0

Monte доповнили свій склад двома гравцями передпенсійного віку. Судячи з усього, невдалий експеримент з молоддю спонукав команду взяти курс на максимальний досвід, сподіваємося з цього щось вийде.

Monte повернули Gizmy в академічний склад

0

Слідом за Ryu український клуб Monte повернув до академічного складу Gizmy, хоча лише кілька тижнів тому команда заявляла, що продемонструє силу гравців власної академії. Нажаль реальність виявилася не такою райдужною, як очікування.

Monte роблять заміну в складі, відправляючи Ryu назад в академію набиратися досвіду

0

Після не надто вдалого виступу на ESL PRO League український клуб Monte вирішив зробити зміни і повернув Ryu до академічного складу команди. Хто замінить молодого гравця наразі невідомо, проте власник клубу Дмитро Вовк обіцяв оприлюднити цю інформацію найближчим часом.