Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

21-річний данський кіберспортсмен став першим з 22 вихованців академії головного данського клубу, який перейшов в іншу команду, щоб проявити себе там і повернутися вже у головний склад. Повернення гравця в основний склад має за мету закрити непопулярні ролі і дати більше простору нещодавно підписаним зіркам Heroic – stavn і jabbi. 

До Monte br0 переходив як недосвідчений гравець, що провів лише 10 місяців в академічному складі Astralis, зараз же він повертається, як гравець команди ТІР-1 рівня. 

 

На тлі змін, які відбуваються в Astralis, які також провалилися на відбіркових до Мейджора і в черговий раз реформують команду, новим капітаном зірок стане device. Дирекція команди каже, що переосмислила вектор розвитку команди і бачить в Девайсі надзвичайну мотивацію вести команду за собою. 

 

Таким чином Monte за півтора роки існування клубу примудрилися виховати, розкрутити і продати вже двох гравців, причому обидва гравці перейшли в потенційно топові клуби. BOROS перейшов в надзвичайно багатий, а тепер і зірковий за складом falcons, а br0 втілив свою мрію грати за головну данську команду.

Тим часом сьогодні Монте зіграли і виграли першу гру в складі з kvem, який може перейти до клубу з IKLA та гравцем академки британцем Gizmy. Команда впевнено перемогла і подарувала вболівальникам надію, що є шанс на її повернення на ТІР-1 сцену. 

Актуальний склад Astralis:

Nicolai “⁠device⁠” Reedtz
Martin “⁠stavn⁠” Lund
Jakob “⁠jabbi⁠” Nygaard
Victor “⁠Staehr⁠” Staehr
Alexander “⁠br0⁠” Bro

Casper “⁠ruggah⁠” Due (Coach)

Benjamin “⁠blameF⁠” Bremer (benched)

Материалы по теме

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.

Monte з тріском вилетіли з Global Esports Tour Rio 2024

Український клуб Monte з тріском провалився на Global Esports Tour Rio 2024, команда, яка ще пів року тому обігрувала грандів і боролася за титул на Мейджорі, сьогодні посіла останнє місце на другорядному турнірі, де серед учасників немає жодної команди з першої десятки світового рейтингу.

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.