Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оновився рейтинг HLTV і український клуб Monte опустився на 27 місце. Після невдалого виступу на відбіркових до Мейджора команда втрачає місця майже після кожного щотижневого оновлення рейтингу. В останнє так низько Monte були рік тому у квітні 2023 року, тоді вони посідали 32 місце і грали європейський RMR, через який тріумфально пройшли на Мейджор.

Зараз, пропустивши Мейджор в Копенгагені, команда відкотилася на старі позиції, що демонструє важливість участі в головному турнірі року. 

Після вдалого виступу на Мейджорі та інших турнірах на початку 2024 року, Monte змогли  піднятися на рекордну для них шосту сходинку рейтингу HLTV. Розставання з sdy та продаж br0 спричинили стрімке падіння рейтингу команди, яка лише за три місяці втратила більш як 20 позицій. 

Наразі Monte мають кілька українських партнерів, проте клуб втратив статус українського в складі з CS2, де більшість тепер складають європейці. До того ж команді так і не вдалося підписати міжнародних спонсорів. На тлі стрімкого падіння e світовому рейтингу, Monte конче необхідні гарні результати. Здається лише повернення клубу в ТОР-20 дасть шанс на виживання цій справді народній команді.

Українські команди

В українському рейтингу нараховується сім команд, першими з яких є B8. NAVI і Monte в рейтингу відсутні, так як більшість їх складів складають не українці.

Материалы по теме

Monte укомплектували склад двома 28-річними ветеранами і випустили круте промо нового гравця

0

Monte доповнили свій склад двома гравцями передпенсійного віку. Судячи з усього, невдалий експеримент з молоддю спонукав команду взяти курс на максимальний досвід, сподіваємося з цього щось вийде.

Monte повернули Gizmy в академічний склад

0

Слідом за Ryu український клуб Monte повернув до академічного складу Gizmy, хоча лише кілька тижнів тому команда заявляла, що продемонструє силу гравців власної академії. Нажаль реальність виявилася не такою райдужною, як очікування.

Monte роблять заміну в складі, відправляючи Ryu назад в академію набиратися досвіду

0

Після не надто вдалого виступу на ESL PRO League український клуб Monte вирішив зробити зміни і повернув Ryu до академічного складу команди. Хто замінить молодого гравця наразі невідомо, проте власник клубу Дмитро Вовк обіцяв оприлюднити цю інформацію найближчим часом.

Monte дали бій, але не змогли подолати FaZe і завершили виступ на EPL19

0

Український клуб Monte завершив виступ в ESL PRO League S19. В першому турі Play-off команда програла лідерам світового рейтингу FaZe з рахунком 1-2.