Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte з тріском провалився на Global Esports Tour Rio 2024, команда, яка ще пів року тому обігрувала грандів і боролася за титул на Мейджорі, сьогодні посіла останнє місце на другорядному турнірі, де серед учасників немає жодної команди з першої десятки світового рейтингу.

В першому турі Monte з мінімальним розривом у доданий час поступилися paiN, проте в грі на виліт програли вічним аутсайдерам OG, показавши не найкращу гру на двох з трьох карт. 

Після звільнення зі складу sdy у спільноти виникло багато питань щодо конкурентоспроможності команди в новому форматі, коли до основного складу приєдналися гравці академії. Здається, після Ріо всі питання відпали самі собою. 

Після змін в складі лідер колективу Woro2k написав наступне: “Хто там пише щось хренове про ростер, то ви тормози і готуйте взуття, бо потрібно буде скоро перевзутися, руі і гізмі молодці і прогрес видно кожен день. А щирим фанатам велике дякую за підтримку і підтримуйте молодих їм це потрібно, як ніколи”.

Тепер цей спіч фанати Монте згадують в офіційному телеграмі клубу.

Після поразки в Ріо всім фанатам Монте слід затягнути пояси, бо все говорить про те, що найближчим часом команда вилетить з тридцятки найкращих в світовому рейтингу, втратить інвайти на топові турніри і відкотиться майже так само далеко, як була на старті. Схоже, єдиний шанс Monte сьогодні полягає в тому, щоб наполегливо працювати, знову грати другорядні турніри і спробувати повторити свій феноменальний прохід на Мейджор.

Через призму подій останнього часу залишається лише ностальгувати про часи sdy, коли команда вражала своєю грою і “історією Попелюшки”. Сподіваємося, що базований клуб зможе повернутися і всім хейтерам доведеться перевзуватися, як передрікав Woro2k, проте шанси на це поки дуже туманні. 

Материалы по теме

Monte укомплектували склад двома 28-річними ветеранами і випустили круте промо нового гравця

0

Monte доповнили свій склад двома гравцями передпенсійного віку. Судячи з усього, невдалий експеримент з молоддю спонукав команду взяти курс на максимальний досвід, сподіваємося з цього щось вийде.

Monte повернули Gizmy в академічний склад

0

Слідом за Ryu український клуб Monte повернув до академічного складу Gizmy, хоча лише кілька тижнів тому команда заявляла, що продемонструє силу гравців власної академії. Нажаль реальність виявилася не такою райдужною, як очікування.

Monte роблять заміну в складі, відправляючи Ryu назад в академію набиратися досвіду

0

Після не надто вдалого виступу на ESL PRO League український клуб Monte вирішив зробити зміни і повернув Ryu до академічного складу команди. Хто замінить молодого гравця наразі невідомо, проте власник клубу Дмитро Вовк обіцяв оприлюднити цю інформацію найближчим часом.

Monte дали бій, але не змогли подолати FaZe і завершили виступ на EPL19

0

Український клуб Monte завершив виступ в ESL PRO League S19. В першому турі Play-off команда програла лідерам світового рейтингу FaZe з рахунком 1-2.