Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Артём «mouseTT» Карягин сообщил на своей странице во Вконтакте, что покидает forZe.Forever Young. Кто заменит ушедшего неизвестно, но сам mouseTT уже нашел новую команду.

ND7m1Xb2Ep

Несмотря на то, что молодежный состав  forZe был сформирован меньше месяца назад, коллектив уже несет потери.  Артём «mouseTT» Карягин объявил о своем уходе из команды. Скорее всего причиной такого решения стали неудовлетворительные результаты команды на отборочных к ряду турниров, среди которых CIS Minor Championship 2018, World Electronic Sports Games 2018 и SL i-League Invitational Shanghai.

Напомним, что этой уже второе кадровое изменение в организации forZe. На прошлой неделе к основному составу присоединился ветеран СНГ-сцены — Эмиль «kUcheR» Ахундов.

Текущий состав forZe.Forever Young:

  • Сергей «Fox» Столяров
  • Иван «F_1N» Кочугов
  • Андрей «Xoma» Мироненко
  • Владимир «Lazeika» Шурыгин

Источник

Материалы по теме

Forze пропустять IEM Cologne 2023. Гравці не змогли отримати візи в Німеччину

0

Росіяни Forze не змогли отримати візи в Німеччину і пропустять легендарний турнір IEM Cologne 2023. Замість них в турнірі братиме участь європейський колектив OG.

Monte перемогли FORZE і будуть представляти Україну на BLAST Paris Major

Український клуб Monte розгромив росіян FORZE і став першою українською командою, яка відвідає Мейджор з CS:GO окрім NAVI. Хлопці власним прикладом спростували наратив керівництва чорно-жовтих про те, що в Україні немає гідних гравців і що неможливо створити сильну команду без росіян.

Monte відмовилися тиснути руки російській команді FORZE

Український клуб Monte підтвердив, що дійсно відмовився потискати руки своїм суперникам росіянам FORZE. Інформацію про це поширили самі гравці російського клубу, які здивувалися такій неповазі.

Гравці 1WIN та ForZe вирішили сховатися від мобілізації в Туреччині

Російські команди 1WIN та ForZe повідомили про те, що найближчим часом не планують повертатися до Росії. Бажання російських кіберспортивних команд залишитися за кордоном очевидно пов’язано з оголошеною у РФ мобілізацією на війну в Україні.