Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Movistar Riders обіграли BIG і продовжили безпрограшну серію. Команда стала справжнім відкриттям турніру.

Movistar Riders посіли перше місце в групі C на ESL Pro League Season 15 після перемоги над BIG з рахунком 2-0. Іспанська команда забезпечила собі вихід у плей-оф після марафонської перемоги на Nuke з рахунком 25-23, а потім завершила серію міцною перемогою на Vertigo з рахунком 16-11.

Команда Алехандро “⁠alex⁠” Масанета продовжує дивувати вболівальників і аналітиків, перемігши з рахунком 4-0 і забезпечивши перше місце в групі C. 

На жаль для BIG, поразка з рахунком 0-2 виключає їх з боротьби в плей-офф, і німецька команда проведе свій останній матч проти GODSENT без зайвих зусиль.

Статистика матчу:

Материалы по теме

BiG підписали українку в свій склад з CS2

0

Європейський клуб BiG підписав українку у свій жіночий склад з Counter-Strike. Ще до офіційного підписання Олександра Kyossa Тихонська встигла зіграти за Бігів два турніри серії ESL Impact Cash Cup, на одному з яких її команда здобула перемогу.

BiG виграли CCT 2023 ONLINE FINALS 5, заробивши 100 тисяч доларів

0

BiG стали чемпіонами онлайн-турніру CCT 2023 ONLINE FINALS 5. У фіналі німецький клуб переміг росіян Aurora Gaming. За перемогу команда здобула 100 тисяч доларів з загального призового фонду в 200 тисяч.

Алесандро ⁠alex⁠ Масанет переходить з Movistar Riders до NiP

0

HLTV повідомляють, що лідер Movistar Riders стане новим капітаном NiP. За інформацією порталу  Алесандро ⁠alex⁠ Масанет замінить hampus і шведський колектив стане першим у його кар’єрі, де доведеться спілкуватися англійською мовою.

Monte посіли друге місце в турнірі #CCT North Europe Series 7

0

Monte посіли друге місце в турнірі CCT North Europe Series 7, програвши у фіналі команді BiG. За срібло на турнірі команда отримала 10 тисяч доларів.