Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

Загалом у Тір-3 турнірі брало участь 8 команд, найвідомішими з яких були FURIA, mibr, Outsiders та Movistar Riders. На чемпіонаті було розіграно 100 тисяч доларів. 

Результат фінального матчу

Сітка турніру

Розподіл призового фонду

Читайте також про тріумф українських команд на міжнародному турнірі. 

Материалы по теме

Скандал року у Dota 2! VALVE порахували бали DPC не за власними правилами і замість Outsiders запрошення на TI отримали fnatic

У світовому кіберспорті черговий скандал, причому цього разу його винуватцеми стали не гравці чи команди, а сама компанія VALVE, яка є правовласником двох провідних кіберспортивних дисциплін Dota 2 та CS:GO.

Альваро SunPayus⁠ Гарсія залишає Movistar Riders. За чутками він стане снайпером ENCE

Movistar Riders виключили з основного складу Альваро SunPayus⁠ Гарсія. Раніше ходили чутки, що іспанський снайпер стане новим гравцем ENCE. 

Одіозний неофашист Pure отримав відмову у візі в США, та пропустить PGL Arlington Major 2022

Стало відомо, що любителю Z-свастики, колишньому члену клубу Virtus.pro з нікнеймом Pure відмовили у візі в США. Таким чином любитель малювати літеру Z на мінікарті не зможе відвідати PGL Arlington Major 2022 і не виступить за свою нинішню команду Entity, яка так необережно запросила його у склад.

Визначилися всі учасники останнього перед TI 2022 Мейджору з Dota 2 — PGL Arlington Major 2022

Стали відомі всі учасники PGL Arlington Major 2022 з Dota 2. Турнір буде проходити з 4 по 14 серпня в американському місті Арлінгтон. На чемпіонаті буде розіграно 4570 очок DPC, які необхідні для потрапляння на The International та 500 тисяч доларів США.