Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В офіційному чемпіонаті  FIA F4  два українські гонщики КЦА ФАУ зайняли  сходинки на п’єдесталі пошани.

Офіційна команда КЦА ФАУ «Digital Autosport of Ukraine» в складі Тимура Ольховика, Фарамця Василя та Іллі Ракітіна взяла участь в офіційному чемпіонаті FIА FA. 

Світовий чемпіонат  було розподілено на 4 великі регіони і наша українська команда була віднесена до Північноєвропейського регіону (FIA F4 Esports Regional Tour – Europe North).

Боротьба за перемогу і високі місця точилась серед 80-ти претендентів на 12 різних віртуальних автодромах, розташованих у Північній Європі. Погодьтесь, кількість претендентів вражає.  

Зокрема Тимур Ольховик та Фарамець Василь зайняли подіум, а саме Тимур друге та Василь третє місце, а Ілля, котрий приєднався по ходу сезону, встиг вирватись на 8-му сходинку серед пілотів з центрально-східного регіону.

Важливо додати, що Василь та Тимур є членами Комісії Цифрового Автоспорту, є ліцензованими пілотами та членами ФАУ. Приємно відзначити, що окрім організаційної діяльності з розвитку симрейсінгу в Україні, офіційні особи також показують найвищі спортивні досягнення в Чемпіонатах FIA, залучають та навчають новачків, представляють Україну на міжнародних виставках та беруть активну участь в засіданнях FIA по цифровому автоспорту.

Інформаційна довідка про Чемпіонат FІA FA. У співпраці між FIA та найпрогресивнішим симулятором iRacing створено 4 різні чемпіонати з F4. Автомобіль був розібраний на частини, відсканований, зважені окремі деталі і все це було детально перенесено разом з даними телеметрії в iRacing. Чемпіонати поділені на різні регіони, Південна Європа, Північна Європа, Америки та Азія, в котрих мали можливість брати участь не лише люди з конкретного регіону, а й з усього світу. Кожен чемпіонат мав унікальний набір трас, котрий притаманний цьому регіону в реальному світі.

Команда Digital Autosport of Ukraine пишається своїми пілотами та бажає їм успіху в нових змаганнях, як з F4, так і в інших дисциплінах і запрошує вас вболівати за нашу офіційну  команду.

Материалы по теме

Анонс передостаннього етапу KMAMK GT3 Endurance Championship 2023

Непередбачувані погодні умови знову повертаються у чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 – передостанній п’ятий етап, який відбудеться у вівторок 05 грудня та у середу 06 грудня на японській трасі Suzuka GP буде мати всі ознаки потужного виклику для всіх без винятку учасників чемпіонату!