Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Непередбачувані погодні умови знову повертаються у чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 – передостанній п’ятий етап, який відбудеться у вівторок 05 грудня та у середу 06 грудня на японській трасі Suzuka GP буде мати всі ознаки потужного виклику для всіх без винятку учасників чемпіонату!

Після четвертого етапу, що відбувся на трасі Laguna Seca, сталися деякі зміни всередині чемпіонату – Домінік Хорошавін залишив кермо свого автомобіля на користь Артема Хорольського, який замінив діючого Чемпіона ендуранса до завершення турніру. Проте Домінік залишається у складі суддівської колегії та буде допомагати команді у якості споттера для водіїв оновленої Okuni Racing Team.

Напередодні старту п’ятого етапу новий лідер особистого заліку Єгор Звуздецький має перевагу над Костянтином Романенком у 7 балів – 108 проти 101. Вочевидь, що дві останніх гонки на Сузуці і Маунт Панорамі стануть ключовими у боротьбі за титул, тим більше саме результати фінального етапу розраховуються із застосуванням коефіцієнту 1.5 через довшу дистанцію змагань у 2 години 40 хвилин. Та про це у наступному анонсі. Щодо третьої позиції, то наразі як мінімум 4 водії мають найбільше шансів завершити чемпіонат у Топ 3 – Половчук і Панченко, які мають по 72 бали, Безуглов (65 балів) та Дзигар (60 балів).

У командному заліку Okuni Racing Team дуже далеко відірвалися від команди DigiForce – 170 проти 122 балів відповідно, але питання щодо фінальної конфігурації Топ 3 – це найбільша інтрига цього заліку адже Team Ballas Ukraine (118 очок), PRPL Rain Bitlook (117 очок) та Bitlook Uniporn (111 очок) розташовані дуже близько один до одної, тож тут буде дуже гаряче!

Незалежний залік очолює Віктор Абрамов на рахунку якого 114 балів. Руслан Слащов програє Абрамову 27 очок – водій власної команди “Скудерія Троєщина” набрав 87 очок за 4 етапи. Артем Хорольский вибув з цього заліку через задіяність у справах команди Okuni Racing Team, тож де факто третя позиція у Павла Денисенка – 78 балів.

Запрошуємо на пряму трансляції кваліфікації 5-го етапу на канал Bitlook о 21:00 у вівторок 05 грудня, і так само запрошуємо на пряму трансляцію перегонів на канал PlayUA 06 грудня о 21:00! Інтрига в чемпіонаті закручується, але і розв’язка наближається, а як само – прокоментує В’ячеслав Кобржицький!

Кваліфікація. Пряма трансляція: https://youtube.com/live/tqx3K-Dn5F0
Перегони. Пряма трансляція: https://youtube.com/live/re605-lN3LY?feature=share

Партнери чемпіонату:

Спонсор головного призу – de2ua https://de2ua.com/uk
Інформаційний партнер – PlayUA https://playua.net/
Інформаційний партнер – Gameinside https://gameinside.ua/
Інформаційний партнер – Автоцентр https://www.autocentre.ua/
Партнер призового фонду – Bitlook http://bitlook.net/
Партнер призового фонду – 7Drive https://7drive.com.ua/
Партнер призового фонду – GiveMeRace https://givemerace.com/
Освітній партнер – OKUNI Racing School https://discord.gg/2nuXWjMs6S

Материалы по теме

Найвище досягнення українських симрейсерів – два українські гонщики піднялись на п’єдесталі пошани в офіційному чемпіонаті FIA F4

В офіційному чемпіонаті  FIA F4  два українські гонщики КЦА ФАУ зайняли  сходинки на п’єдесталі пошани.

KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 – анонс четвертого етапу змагань і пряма трансляція змагань

Чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 перетнув свій екватор, тому четвертий етап, який відбудеться на північноамериканській трасі Laguna Seca, відкриватиме вирішальну половину турніру, яка визначить переможців у трьох заліках.

Третій етап Чемпіонату KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 відбудеться 7-8 листопада. Запрошуємо на трансляцію

07-08 листопада відбудеться третій етап Чемпіонату KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 на віртуальній трасі Spa-Francorchamps. Кваліфікація як і гонка цього етапу відбуватимуться за погодних умов, що керуватимуться “рандомом” симулятора Assetto Corsa Competizione.