Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere победили G2 Esports в нижней сетке плей-офф на BLAST Premier World Final 2021. Результат встречи — 2:1 (16:14 на Nuke, 19:22 на Inferno, 16:4 на Mirage). По итогу G2 Esports покидают турнир, а NAVI встреться с победителем пары Team Liquid — Astralis.

Первые две карты прошли для Natus Vincere в очень плотной борьбе, даже на их пике Nuke пришлось немного прибавить волнения фанатам, но все обошлось и камбек для G2 не удалось реализовать. Пик опонентов «рожденный побеждать» пришелся на Inferno, где наши ребята дошли до овертаймов, но не смогли реализовать свой шанс.

На последней карте, Mirage,  G2 выдохлись, что дало для коллектива Кирилла Boombl4 Михайлова пространство для игры и все это привело к разгромному счету 16:4.

Статистика карт:

Nuke:

Inferno:

Mirage:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: СМИ: ropz успешно завершил переговоры о переходе в FaZe

Напомним, что с 14 по 19 декабря проходит турнир BLAST Premier: World Final 2021, на котором 8 команд разыграют призовой фонд в размере $1.000.000. Детальнее можно посмотреть в нашем репортаже.

Материалы по теме

У відповідь на критику, s1mple спочатку принизив коментатора Maincast, а потім видалив свій коментар

Олександр s1mple Костилєв не втримався від палких дискусій у коментарях до свого неоднозначного посту щодо звільнення Бумича. У відповідь на критику відомого українського коментатора Федора Kvan Захарова зірка кіберспорту відреагувала вкрай некультурно.

Олександр s1mple Костилєв пожалів про звільнення Бумича та виказав сподівання колись знову грати разом з росіянином

Олександр s1mple Костилєв специфічно прокоментував звільнення капітана NAVI. Головна українська зірка кіберспорту пожалілася на те, що «ось так працює цей світ», крім того, Сімпл висловив сподівання, що ще колись знову буде грати разом з Кирилом Михайловим.

«Репутаційний ризик. Шикарна кар’єра Бумича в Наві закінчується ось таким ярликом» — Олександр Петрик прокоментував звільнення капітана NAVI

0

Відомий аналітик та блогер Олександр Петрик прокоментував звільнення капітана команди NAVI. На його думку в NAVI все ще залишаються «два репутаційні ризики Перфекто та Електронік». Крім того Петрик справедливо вважає, що купівля гравців у російських клубів в даний час це теж зрада.

Між молотом і ковадлом. Аналізуємо три сценарії майбутнього, яке може обрати для себе головна кіберспортивна команда України Natus Vincere

На початку війни NAVI на весь світ пообіцяли, що вирішать проблему росіян у складі клубу максимум відразу після Мейджору в Антверпені. Звісно, це було ще до багатотисячних втрат, до захоплення великих територій України, та до трагедії Бучі й Маріуполя, коли війна ще не сприймалася настільки трагічно, як зараз.