Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

“Золотой” состав Natus Vincere победил стак стримеров со счётом 3-1 в cегодняшнем шоу-матче. За время серии две карты были сыграны в CS:GO, а две – в классической Counter-Strike 1.6. Счёт по картам: 10:16 на Cache, 16:4 на Tuscan, 16:6 на Dust2 и 16:4 на Inferno.

Оригинальная новость

В 17:00 по киевскому времени стартовал best-of-5 шоу-матч между “золотым” составом Natus Vincere по Counter Strike 1.6 и миксом СНГ-стримером.

ЖДЕТЕ МАТЧ? ПРОХОДИТЕ НАШ ТЕСТ: Тест на олдфага: насколько хорошо ты помнишь «Золотую эру» NAVI?

Команды сразятся в формате до трех побед, причем вторая четвертая карты будут сыграны в старой версии игры – Counter Strike 1.6. Все остальные матчи будут играться в CS:GO.

Маппул:

  • Cache
  • Tuscan
  • Dust 2
  • Inferno
  • Train

 

 

Материалы по теме

NAVI не змогли пройти на перший Мастерс созону з VALORANT

0

NAVI в дисципліні VALORANT програли Team Heretics в першому турі Play-off VCT 2024: EMEA Kickoff і втратити можливість потрапити на перший Мастерс (Мейджор) року в Мадриді.

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

NAVI анонсували мерч, присвячений рекордній кількості виступів команди на Мейджорах з CS

0

NAVI відкрили передзамовлення на футболки, присвячені участі команди в 20-ти Мейджорах з CS поспіль. Нагадаємо, що це унікальний рекорд і лише NAVI брали участь у всіх Мейджорах в історії Counter-Strike.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.