Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

«Золотой» состав Natus Vincere победил стак стримеров со счётом 3-1 в cегодняшнем шоу-матче. За время серии две карты были сыграны в CS:GO, а две — в классической Counter-Strike 1.6. Счёт по картам: 10:16 на Cache, 16:4 на Tuscan, 16:6 на Dust2 и 16:4 на Inferno.

Оригинальная новость

В 17:00 по киевскому времени стартовал best-of-5 шоу-матч между «золотым» составом Natus Vincere по Counter Strike 1.6 и миксом СНГ-стримером.

ЖДЕТЕ МАТЧ? ПРОХОДИТЕ НАШ ТЕСТ: Тест на олдфага: насколько хорошо ты помнишь «Золотую эру» NAVI?

Команды сразятся в формате до трех побед, причем вторая четвертая карты будут сыграны в старой версии игры — Counter Strike 1.6. Все остальные матчи будут играться в CS:GO.

Маппул:

  • Cache
  • Tuscan
  • Dust 2
  • Inferno
  • Train

 

 

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 програли Virtus.pro і знаходяться в одному кроці від вильоту в другий дивізіон ліги DPC Східної Європи

0

Склад NAVI з Dota 2 в черговий раз розчарував своїх уболівальників програвши принципіальним суперникам — росіянам Virtus.pro. У першому сезоні DPC Східної Європи команда українців програла п’ять із шести матчів і зараз знаходиться на межі вильоту з першого дивізіону регіональної ліги.

NAVI ледь не програли Complexity, але завдяки камбеку змогли отримати путівку на BLAST Spring Final

0

NAVI з великими проблемами, але змогли впоратися з Complexity і отримали пряме запрошення на весняний фінал BLAST, який відбудеться у Вашингтоні.

G2 вдруге за турнір розгромили NAVI на BLAST Premier Spring Groups 2023

Вдруге за турнір G2 просто знищили NAVI, ставши лакмусовим папірцем оновленого складу чорно-жовтих. Матч, який скінчився з сухим рахунком 2-0, чітко показав, що українсько-російська команда знаходиться дуже далеко від свого топового рівня.

NAVI знову обіграли NiP у матчі-копії першого протистояння на BLAST Premier Spring Groups 2023

NAVI вдруге поспіль обіграли NiP і майже гарантували собі вихід у весняний фінал Бласта. Друга зустріч між NiP та NAVI в рамках BLAST Premier Spring Groups 2023 стала спробою відігратися для молодого снайпера headtr1ck та його команди, проте матч став майже точним повторенням першої зустрічі, знову NiP вдалося обіграти чорно-жовтих на Mirage, але вони без