Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI всуху програли у принциповому матчі проти Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор в Копенгагені. Український клуб виборов по 9 раундів на кожній з двох зіграних карт, проте не зміг впоратися з росіянами.

Хоча NAVI легко перемогли в перших двох іграх на RMR, програш VP знову поставив під сумнів дієздатність корно-жовтих без Сімпла в складі.

Зрештою NAVI мають ще дві спроби відібратися на Чемпіонат Світу, проте з кожним разом команди ставатимуть все сильнішими. Завтра команда має зіграти проти ще одних росіян BetBoom. 

Водночас VP, які провалили попередній Мейджор, цього разу стали другою командою після G2, яка з легкістю пройшла на головний турнір першого півріччя 2024 року. 

Материалы по теме

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

Трансляції кількома мовами встановили історичні рекорди на PGL Major Copenhagen 2024

На Мейджорі з CS2 в Копенгагені рекорди переглядів встановила не лише Українська мова, а і трансляції турецькою, румунською та іншими мовами.