Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

OG завершили підписання контрактів з regalik1to⁠ та FASHR⁠. Також, після перерви, в команду повернувся nexa⁠. Таким чином з попереднього провального складу в команді залишився лише F1KU, гравця flamez продали у Vitality, а росіянина degter та чеха NEOFRAG посадили на лаву запасних. 

regali вже грав за OG на IEM Dallas 2023 і був найкращим у команді за рейтингом. k1to три роки виступав за BIG і має чимало досвіду. За його каденції в епоху онлайн команда змогла досягти першого місця у світовому рейтингу. 

FASHR⁠ провів останній рік у fnatic, де був стабільним гравцем з середнім рейтингом 1,02 і допоміг команді пройти у чвертьфінал Мейджора в Ріо. 

 

Новий склад OG

Maciej “⁠F1KU⁠” Miklas
Nemanja “⁠nexa⁠” Isaković
Iulian “⁠regali⁠” Harjău
Nils “⁠k1to⁠” Gruhne
Dion “⁠FASHR⁠” Derksen

Abdul “⁠degster⁠” Gasanov (benched)
Adam “⁠NEOFRAG⁠” Zouhar (benched)

Материалы по теме

OG представили оновлений склад з CS2 і він абсолютно не вражає

0

OG доукомплектували свій новий склад з CS2. Вочевидь ця команда не нагадує таку, яка спроможна претендувати на найвищі титули, а гравці, які увійшли до складу – це навіть не ТІР-2 рівень.

G2 замінюють jks на nexa, який повертається після невдалого періоду в OG

0

nexa повернувся до складу G2. Гравець залишив OG і замінить в G2 jks, якого виставили на трансфер абсолютно несподівано для всієї спільноти, бо за ігровими показниками Джастін явно кращий за серба.

OG презентували новий склад з Dota 2 на сезон 2024 року

OG оголосили оновлений склад по Dota 2. Клуб, який двічі ставав тріумфатором The International, провалився у 2023 році і тепер сподівається повернутися з новими силами. На чолі знову буде легендарний Ceb.