Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик жорстко розкритикував професійних гравців NAVI українців s1mple та b1t на тлі їх чергових колаборацій з росіянами. Нещодавно b1t засвітився в інстаграмі відомого російського блогера, а s1mple взяв участь у «благодійному» стрімі разом з чисельними росіянами в тому числі Z-патріотом Фінарготом.

Головний кіберспортивний аналітик України зробив допис у своєму телеграм, де акцентував увагу, що на стрімі російськомовного блогера Евелона, де був і s1mple і чисельні представники Росії, цинічно збирали гроші постраждалим в Херсоні. Хоча стрім дивилися десятки тисяч, за годину вдалося зібрати лише 2000 гривень, що чітко показує, що Евілона дивляться саме росіяни, а не українці.

Неймовірно боляче і огидно спостерігати за трагічною несвідомістю топових українських кіберспортсменів Біта та особливо Сімпла… Я впевнений, вони відчувають якісь емоції стосовно щоденних трагедій в Україні, але при цьому в них абсолютно не зникло бажання веселитися в компанії росіян. Ще й публічно…

Найбільше я проорав зі спроби зібрати грошей на допомогу людям у Херсоні на трансляції Евелона. Отже сімпл, інші українці та росіяни (багато з них публічно засуджують російську владу?) разом грають у якусь веселу гру про бункер (той самий?). На екрані стрима QR-код на монобанку (!!!). На український банк, коли українці в його аудиторії становлять не більше 20% (насправді, я думаю, десь 5-10%), це я як колись російськомовний контентмейкер заявляю, маю експертизу. За годину трансляції, яку дивиться 15-20 тисяч людей, було зібрано 2000 грн І то не факт, що цю банку хтось десь в іншому місці не запостив, бо її відкрив явно не Евелон.

Краще б ви три драгонлори вартістю більше 30к доларів не розіграли серед переважно росіян, а продали і врятували багато життів у Херсоні. Меценати б..ть.

Вперше увагу на чергову колаборацію українців з NAVI в з росіянами звернув увагу Ceh9, виклавши фото на своєму каналі.

Материалы по теме

«Від малоросиків з дрімліги» — гравець Team Spirit пожертував смішні 2,4% від гонорару за перемогу на Дрімлізі на допомогу Україні

Team Spirit стали переможцями 21-го сезону DreamLeague, у фіналі легко обігравши Shopify Rebellion. За весь турнір російська команда з сербською пропискою виграла 16 і програла лише 2 карти.

Razer і Dolce&Gabbana в колаборації створять колекцію одягу і девайсів для геймінгу та кіберспорту

Один з провідних виробників девайсів для кіберспорту компанія Razer оголосила про колаборацію з модним брендом Dolce&Gabbana.

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

Оголошені номінанти щорічної премії Esports Evards 2023. Дивитися весь список

Оголошено номінантів щорічної премії Esports Evards, яка є своєрідним оскаром у світі кіберспорту. Цього року статуетки будуть розігруватися у 28 номінаціях.