Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор в сфере Dota2 Михаил Olsior Зверев поделился мыслями по поводу нового состава TSM FTX — бывших Team Undying. Olsior отметил, что после подписания ребят из Undying американской организацией, они могут внести серьезный импакт для доты, а в частности, для Северной Америки.

Михаил Olsior Зверев:

TSM в доте – это нечто, конечно. Очень хочется верить в то, что это не трай на 2-3 месяца, а хотя бы на год врыв.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Состав Undying подписала организация Team SoloMid

Тсм – это Нави Северной Америки, поэтому импакт для доты и для региона может быть достаточно серьезным. Хотя, честно говоря, состав этот не на топ-3 международных турниров, мягко говоря.

Напоминаем, что американская киберспортивная организация Team SoloMid подписала игроков, которые ранее представляли Team Undying по Dota2.

Материалы по теме

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

Як нейромережі уявляють собі героїв Dota 2? Добірка неймовірних артів з reddit

Нещодавно на reddit з’явилися феноменально красиві картини з героями Dota 2, проте ці витвори мистецтва створені не людиною, а нейромережами.   На наш погляд це просто неймовірні роботи, набагато краще, ніж герої виглядають в оригіналі.

Олсіор опублікував перший відеоблог новин поточного сезону DPC

0

Відомий коментатор з Dota 2 Михайло Olsior Звєрєв опублікував українськомовний блог з оглядом поточного сезону DPC. Якщо ви хочете бути у курсі, що відбувається у п’яти регіонах, де триває DPC, просто подивіться це відео. Також долучайтеся до трансляцій Maincast українською.