Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Monte вперше за півтора року вилетіли з ТОР-50 HLTV. В оновленому рейтингу найкращих команд світу клуб, який ще рік тому вважався легендою і майбутнім українського CS, опинився лише на 52 місці, поступившись в гонці кільком іншим українським клубам.

Причиною такого різкого падіння стало і те, що наразі, після виходу з команди Woro2k, ростер складається лише з трьох гравців, а на анонс двох інших фанати клубу все ще з нетерпінням очікують. 

Український рейтинг навпаки збільшився за розміром і ряд команд покращили свої позиції, зокрема на перше місце в країні вийшли B8, які посідають 31 місце у світі – найкраще місце в історії клубу. Інша українська команда Passion UA знаходиться на 49 місці, до сотні найкращих також входять KONo і Favbet. Попри війну сучасний стан українського CS можна сміливо назвати найкращим за всю історію принаймні з часів після CS 1.6. 

Материалы по теме

Оновився рейтинг HLTV. Monte знову втратили кілька позицій

0

Оновився рейтинг HLTV з CS2. NAVI залишилися на 5-му місці, а от клуб Monte втратив ще кілька місць і опустився з 52 на 57 місце. Лідерами серед українських клубів з суто українським складом залишаються B8, які посідають 31 місце.

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.

ВІДЕО! Monte відповіли хейтерам в день, коли команда вилетіла з ТОР-50 HLTV

CEO Monte Дмитро Вовк у командному відео відповів хейтерам на гострі претензії до клубу, які звучать останнім часом від тих, хто ще нещодавно вважалися відданими фанатами найбазованішого клубу в Україні.