Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы GLL Apex Legends Series оштрафовали Alliance в регионе EMEA и второе место перешло к Virtus.pro.

1bef60bb880e4ea188f5dfc18483fc7f

GLL Apex Legends Series прошел в период с 14 по 15 декабря в онлайне. 20 участников сражались за общий призовой фонд в размере $25,000. В итоге победу одержала Luminosity. Изначально второе место досталось Alliance, но теперь стало известно, что организаторы оштрафовали шведов за нарушение правила о лечении за пределами игровой зоны. В итоге вторая строчка досталась Virtus.pro, а Natus Vincere в свою очередь поднялись на четвертое. ТОР-5. Gambit заняла 11-е место.

Обновленная итоговая таблица:

Screenshot_7

Распределение призового фонда:

 1.  Luminosity Gaming — $10,000;
 2.  Virtus.pro — $5,000;
 3.  Reciprocity EU — $3,500.

Источник

Материалы по теме

Кубки у вигляді ядерних ракет, та нормативи ГТО. В Росії пройшов Чемпіонат Росії з комп’ютерного спорту

У російському Бєлгороді пройшло імпортозаміщення кіберспорту. Замість змагання на міжнародних турнірах команди змагалися на Чемпіонаті Росії з комп’ютерного спорту. Турнір відвідали й дискваліфіковані з Мейджора по Dota 2 скандальні Virtus.pro

YEKINDAR та buster залишать російський клуб Virtus.pro. Гравців переведено в запас та виставлено на трансфер

Команда Virtus.pro повідомила, що двоє її гравців латиш YEKINDAR та казахстанець buster переведені в запас та виставлені на трансфер.

Virtus.pro звинуватили Weplay Esports у порушенні контракту

Virtus.pro зробили офіційну заяву щодо їх сьогоднішнього зняття з Weplay Academy League Season 4. Команда, що належить російському олігарху Усманову, та тісно пов’язана з керівництвом Росії, звинуватила Weplay Esports у недотриманні умов договору, та в обмані суспільства щодо того, що Weplay не має договорів з російськими структурами.

Weplay Esports вибичилася за хибне рішення перед українцями та виключила академію Virtus.pro з Weplay Academy League Season 4

Щойно Weplay Esports опублікувала звернення, в якому принесла вибачення українським уболівальникам за запрошення академічної команди Virtus.pro під назвою Outlaws на Weplay Academy League Season 4. Також студія виключила російську команду зі свого турніру.