Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Украинский аналитик в сфере CS:GO Александр Petr1k Петрик поделился мыслями по поводу нового состава G2. По его словам, это очень интересный проект, но Петрик не до конца понимает, чего стоит ожидать от этой команды.

Александр Petr1k Петрик:

В G2 есть трое игроков, которые играли вместе с NiKo, huNter- и JACKZ, плюс m0NESY, с которым можно делать что угодно. Это супер-интересный проект. Новый состав может стать как топ-1, так и выпасть из топ-10. Не до конца понимаю, чего ожидать от этой команды.

Напоминаем, что 23 января G2 Esports объявила состав на 2022 год. К организации присоединились бывший капитан OG Алекси Aleksib Виролайнена и бывший тренер французской команды Vitality Реми XTQZZZ Квоньяма. А также не забываем о присутствии Ильи m0NESY Осипова.

Источник.

Материалы по теме

Визначилися півфіналісти BLAST Premier Spring Final 2022. Розклад матчів, шанси команд та пряма трансляція

Визначилися півфіналісти BLAST Premier Spring Final 2022, доля склалася так, що обидві пари вже грали між собою на груповій стадії у форматі BO3 і півфінали стануть своєрідними матчами-реваншами.

Вийшло досить важливе оновлення CS:GO в якому послабили M4A1-S та внесли багато змін на карті Ancient

В черговому оновленні CS:GO розробники досить суттєво знизили ефективність M4A1-S зменшивши об’єм магазина з 25 до 20 патронів. Також значних змін зазнала карта Ancient.

Global Esports Tour Dubai 2022 з CS:GO — інформація про турнір, розклад, офіційна пряма трансляція від Олександра Петрика

В Дубаї стартував досить великий турнір з CS:GO, який пройде за дуже простою системою Single Elimination. 8 запрошених команд розіграють між собою призовий фонд у розмірі 250 тисяч доларів. Турнір шейхам допомагає проводити Starladder, а офіційну українськомовну трансляцію на своєму власному каналі забезпечує Олександр Петрик.

IEM Dallas 2022 — розклад та пари півфіналів турніру, сітка, трансляції

В американському Далласі завершилися чвертьфінали IEM Dallas 2022 і визначилися півфіналісти турніру.  В першому півфіналі бразильська FURIA, яка подолала G2 з рахунком 2-1,  зустрінеться з ENCE. В другому півфіналі BiG зустрінуться з американськими росіянами Cloud9, які в попередньому турі несподівано переграли чемпіонів мейджора команду FaZe.