Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Держбюджет України поповнився 9 мільйонами гривень завдяки OnlyFans. Платформа із Великобританії, яка переважно використовується творцями контенту для дорослих, вперше сплатила податки в Україні. Про це повідомив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Сервіс переказав до державного бюджету України 305 тисяч доларів. 

Майже рік тому Верховна Рада ухвалила закон, який зобов’язав інтернет-гігантів, які працюють в Україні, сплачувати податки до держбюджету України.

Платформа OnlyFans є популярною в індустрії розваг для дорослих, але її також використовують косплеєри, тренери, музиканти та інші творці, яки продають створюваний контент по підписці. OnlyFans бере з користувачів плату за доступ до контенту авторів. Компанія платить 80% зборів творцеві контенту, 20% йде платформі.

Також нещодавно стало відомо, що Xbox почне офіційно продаватися в Україні та стане українськомовним.

Материалы по теме

Стрімерші Amouranth вкотре зламали акаунт і намагалися вкрасти 900 000 доларів

0

Зірка Twitch і OnlyFans Кейтлін Amouranth Сірагуса повідомила, що її акаунт на OnlyFans знову зламали лише через день після попереднього зламу і намагалися вивести 900 000 доларів.

OnlyFans отказалась запрещать публикации сексуального характера

0

Платформа OnlyFans отказалась запрещать публикации любого контента, содержащего «откровенное поведение сексуального характера» с 1 октября 2022 года.

OnlyFans вынуждены запретить порнографический контент из-за давления партнеров

0

С октября 2021 года сервис OnlyFans запретит публикацию любого контента, содержащего «откровенное поведение сексуального характера». На портале Variety сообщаеться, что OnlyFans вносит изменения из-за давления со стороны банковских партнеров и желанием компании избавиться от репутации, связанной с эротическим контентом.