Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Зірка Twitch і OnlyFans Кейтлін Amouranth Сірагуса повідомила, що її акаунт на OnlyFans знову зламали лише через день після попереднього зламу і намагалися вивести 900 000 доларів.

Хай вас не шокують величезні цифри, влітку зірка, яка розкрутилася на косплеї, а потім почала заробляти на OnlyFans, розповіла, що заробляє на платформі 1,5 мільйони доларів на місяць, а загалом заробила близько 33 мільйонів доларів. 

Вивести всі гроші з платформи і не зваблювати хакерів Amouranth не може, бо на платформі існують певні обмеження, а дівчина заробляє гроші швидше ніж ці обмеження дозволяють виводити.

Материалы по теме

Twitch несподівано залишає Південну Корею через те, що витрати на трансляції в 10 разів більше, ніж в інших країнах

Генеральний директор Twitch Ден Кленсі оголосив, що компанія припинить діяльність у Кореї через «непомірно високі» витрати. Ця новина видається сюрреалістичною, бо платформа надзвичайно популярна в Південній Кореї. 

Кількість українськомовних глядачів на Twitch наближається до мільйона

Війна в Україні призвела до різкого зростання українського сегменту трансляцій на стрімінговій платформі Twitch. Кількість каналів зросла у п`ять разів, а кількість унікальних авторизованих глядачів вже майже становить мільйон людей за квартал.

Twitch заборонив рекламу азартних ігор в тому числі на скини CS:GO

Twitch щойно оновив правила своєї спільноти щодо просування сайтів азартних ігор. Відтепер на платформі заборонено рекламування азартних ігор в тому числі і ігор на скини CS:GO.

Найпопулярніші стрімери почали переходити з Twitch на Kick

Мегастрімери Amouranth та XQc підписали фантастичні угоди з конкурентом Twitch стрімінговою платформою Kick. Відомо, що XQc підписав угоду на 100 мільйонів доларів. Ціна угоди Amouranth поки невідома, але зрозуміло, що мова також іде про десятки мільйонів.