Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Болгарский снайпер Complexity Валентин poizon⁠ Васильев госпитализирован и не сможет принять участие в IEM Global Challenge 2020, о чем сообщил у себя в твиттере основатель и СЕО организации — Джейсон Лейк.

В ближайшее время клуб займется поиском и тестированием игроков замены, с одним из которых они и сыграют на последнем турнире в этом году.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Финал Чемпионата мира по League of Legends привлек в пике почти 46 млн зрителей

Напомним, что для организации это не первая неожиданная замена в этом году. 22 сентября из команды неожиданно для руководства и тиммейтов ушел Оуэн oBo Шлаттер.

Материалы по теме

FaZe та Liquid обіграли своїх суперників та пройшли у наступне коло PLay-off EPL 16

У вівторок відбулося два перших матчі Play-off ESL Pro League 16. Фаворитам довелося трохи понервувати, проте вони вийшли у наступне коло і продовжать гру у сітці.

MOUZ виграли групу та інші несподіванки! Результати в Групі С на ESL Pro League 16

На ESL Pro League 16 завершилися ігри в групі С і результати цієї не самої потужної групи просто вражають. З першого місця в основну частину турніру пройшов явний аутсайдер групи.

Після тривалої перерви jks приєднається до G2 де замінить jackz, хто замінить Aleksib так і невідомо

0

Австралійський гравець jks, який останнім часом перебував на лаві запасних у Complexity, приєднається до G2, про це повідомив портал Dexerto.

GameSquare Esports, який володіє Complexity та LGD Gaming, звітував про збитки у першому кварталі 2022 року у розмірі 3,89 мільйонів доларів

Міжнародна компанія з ігор та кіберспорту GameSquare Esports повідомила про втрату в розмірі 3,89 млн доларів за перший квартал 2022 року, який завершився 31 березня.