Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Уже через час стартует матч за выход в третий раунд нижней сетки ONE Esports Singapore Major 2021 между коллективами Virtus.pro и Thunder Predator.

Матч обещает быть довольно интересным, ведь перуанцы проиграли лишь один раз команде Team Secret.

Virtus.pro же проиграли PSG.LGD в первом раунде плей-офф турнира. К слову PSG.LGD отправили Team Secret в нижнюю сетку.

Фаворитами в данной встрече является коллектив Virtus.pro. Коэффициент на них составляет 1.72.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ChrisJ может вернуться в FPX Phoenix — об этом сообщил STYKO

Победивший в данной встрече отправиться в следующий раунд нижней сетки, где встретится с Invictus Gaming. Проигравший — покинет турнир.

Прямую трансляцию вы можете посмотреть прямо здесь.

ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ

Материалы по теме

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.

Electronic стане капітаном NAVI, а гравець російської команди замінить Бумича — інсайд від авторитетного порталу Dexerto

Авторитетний портал Dexerto видав інсайд, згідно з яким Electronic стане капітаном NAVI з CS:GO, а на заміну Бумичу прийде Buster, але за умови, що Virtus.pro відпустять його безкоштовно, так як NAVI не бажають вести бізнес з російською організацією.