Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игроки команды Nemiga Gaming в закрытых квалификациях на The International 10 по Dota 2 закончили вторую карту матча против Trident Clan вчетвером. У мидера состава Nemiga — Алексея Ainkrad Дивеевского отключили свет.

Виталий v1lat Волочай не скрыл своего удивления:

То что произошло в матче Nemiga vs Trident — это нечто. На 3 минуте у Немиги дропнуло мидера, пока он ехал в клуб доигрывать, матч продолжился, ребята играли вчетвером 30 минут и ВЫИГРАЛИ!!!!

Как сообщали представители организации Nemiga Gaming в официальной группе «ВК»: мидер белорусской команды ехал в компьютерный клуб, откуда собирался закончить матч, но тем не менее, ребята вытащили эту «катку» вчетвером.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Команда Solo первой вылетела с отборочных на TI10 — их выбила B8 Esports

Закрытые квалификации на The International 10 в Восточной Европе проходят с 23 по 26 июня, в которых 16 лучших команд по итогу DPC-сезона определят последнего участника Чемпионата мира по Dota 2 от нашего региона. Узнать расписание и результаты всех матчей можно у нас на сайте  в специальном репортаже.

Материалы по теме

У Dota 2 вийшов Battle Pass, завдяки якому формується призовий фонд The International! Повний опис його можливостей

У Dota 2 нарешті вийшов Battle Pass за допомогою якого формується призовий фонд The International. Цього року бойовий пропуск має певні нововведення, проте виходить дуже пізно і ком’юніті сумнівається, що вдасться зібрати рекордний призовий фонд до головного турніру року, як це вдавалося зробити всі попередні роки.

Nemiga Gaming оголосила новий склад, до якого увійшов українець

Білоруська організація Nemiga Gaming оголосила про підписання нового складу з CS:GO. Його основу склали три гравці з попереднього складу, до яких приєдналися білорус  Олександр 1eeR⁠ Нагорний та українець Станіслав fostar⁠ Осташевський. 

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.