Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Роман Resolut1on Фоминок покинул состав HellRaisers по Dota 2, информация об этом появилась на официальной странице HellRaisers Esports в твиттере.

Вот как организация прокомментировала уход игрока:

Очень жаль, что наши пути с таким замечательным игроком расходятся. Мы благодарим Рому за совместно пройденный путь и большой вклад в развитие нашей команды. Желаем ему больших успехов и удачи в дальнейшем.

Комментарий CEO Hellraisers Алдара «Jamba» Джамбинова:

Хочу сказать большое спасибо Роману, за то что он присоединился к нашей команде, взял на себя роль капитана и прошел весь этот непростой путь сезона 2020-2021 с нами до конца.
К сожалению, Роман принял решение взять паузу и наши пути разошлись. Он безмерно талантливый и выдающийся игрок, и я уверен, что он еще громко заявит о себе не один раз.

Resolut1on присоединился к HellRaisers в январе 2021 года. В составе команды он играл в нижнем дивизионе DPC S1, а также занял второе место на Dota 2 Champions League 2021 Season 3.

Материалы по теме

Роман Resolut1on Фомінок вибачився за інтерв’ю російському ЗМІ, де слово «війна» замінили на «***»

Український кіберспортсмен Роман Resolut1on Фомінок вибачився перед уболівальниками за велике інтерв’ю, яке він дав одному з російських кіберспортивних ЗМІ і де замість слова війна були використані зірочки.

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Роман Resolut1on Фомінок став офіційним гравцем Team Secret, він замінить iceiceice

Український кіберспортсмен Роман Resolut1on Фомінок офіційно приєднався до складу Team Secret за Dota 2. Він замінив на третій позиції iceiceice, якого сьогодні було звільнено з команди.

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.