Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В ефірі російської студії FISSURE на трансляції PGL Major Copenhagen 2024 засвітилися Z-групи в телеграм, на які, ймовірно підписаний режисер студії.

Прямо під час трансляції режисер зробив перемикання між вікнами і на задньому фоні можна було помітити список з кількох проросійських телеграм-каналів, які займають антиукраїнську позицію і потурають війні.

В списку, наприклад канал Осведомитель, з понад 40 тисячами підписників, де повно постів зі злочинами Росії в Україні. 

А також відомий канал z-канал Readovka з 2,3 мільйона підписників.

Поки організатор Мейджора PGL ніяк не відреагував на цей ганебний випадок в ефірі їх партнерів студії FUSSURE. Нагадаємо, що ця російська студія базується у Вірменії і маскується під вірменську для уникнення міжнародних санкцій. Весь свій контент студія транслює російською мовою і фінансується коштом легального російського букмекера BetBoom, філіали якого є в тому числі в окупованому Криму. 

Звісно податки BetBoom ідуть на фінансування війни в Україні, але схоже, що це ніяк не хвилює турнірних операторів, які продовжують продавати права на трансляції росіянам. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.