Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська команда Virtus.pro, яка маскується під вірменську організацію для уникнення санкцій, обурилася дискваліфікацією свого складу з Rainbow Six Siege з турніру Malta Cyber Serie: VII.

Склад VP з тактичного командного шутера дивним чином складається виключно з росіян і не містить не тільки вірмен, а і представників інших націй, а за умовами турніру не акредитовані країни можуть бути представлені в команді тільки меншістю гравців, а ядро, тобто 3 гравця, мають бути з країни, для яких проводилися кваліфікації і серед цих країн немає Росії. 

Ймовірно у VP просто не вміють читати правила, з іншого боку помилитися могли і Ubisift, які помилково запросили росіян на приватний турнір, який проводять їх партнери, а не сам розробник гри. 

В будь-якому випадку росіян вигнали зі змагань через порушення правил. Співпадіння чи ні, але одночасно з цією новиною студія Maincast повідомила, що незабаром розпочне трансляцію змагань з гри R6. 

Правила, через які росіян дискваліфікували. 

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

NAVI всуху програли Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор

0

NAVI всуху програли у принциповому матчі проти Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор в Копенгагені. Український клуб виборов по 9 раундів на кожній з двох зіграних карт, проте не зміг впоратися з росіянами.

Monte стали третіми на ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Всі результати турніру

0

Virtus.pro стали чемпіонами ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Російська п’ятірка у фіналі віддала Apex лише 9 раундів за дві карти.