Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Судячи з усього Virtus.pro планують зливати всю свою команду з Dota 2. Раніше вони розірвали контракт з гравцем Pure і сказали, що про подальшу долю команди повідомлять пізніше. Після цього інший російський гравець VP з ніком DM вийшов в публічний простір зі зверненням до Valve від себе та тіммейтів, яке фактично суперечить офіційній позиції клубу Virtus.pro

Скоріше за все це просто акт відчаю, команда з одного боку втрачає важливого гравця, а з іншого їх збираються вигнати з VP. Розуміючи це, DM пише звернення, щоб залишити за командою можливість хоча б отримати призові, бо без них та без зарплатні залишиться іти або на завод або до армії.

Valve, від свого імені та від імені моїх тіммейтів хочу попросити переглянути рішення про нашу дискваліфікацію з турніру DPC. Будь ласка, дозвольте нам повернутися до змагання, де ми з честю та гідністю доведемо нашим фанатам з усього світу, що наша команда – одна з найсильніших у регіоні. Не руйнуйте наші кар’єри через якийсь безглуздий випадковий вчинок 18-річного хлопчика. Ми просто хочемо займатися єдиною справою, яку любимо у цьому житті — грати в «Доту».


Коментар Gameinside: DM у зверненні каже про якихось фанатів по усьому світі? Схоже не тільки Pure з’їхав з розуму, фанати VP залишилися лише в Росії та і то тільки в частині малолітніх Z-ідіотів у пабліках.

Дуже сумно спостерігати за тим, як в Україні щодня гинуть мирні люди, а нелюди-росіяни думають лише про те, що їх позбавляють майбутнього у їх улюбленій доті.

Замість того, щоб каятись у злочинах, які творить його країна, гравець щось каже про честь і гідність.

Материалы по теме

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.

Electronic стане капітаном NAVI, а гравець російської команди замінить Бумича — інсайд від авторитетного порталу Dexerto

Авторитетний портал Dexerto видав інсайд, згідно з яким Electronic стане капітаном NAVI з CS:GO, а на заміну Бумичу прийде Buster, але за умови, що Virtus.pro відпустять його безкоштовно, так як NAVI не бажають вести бізнес з російською організацією.