Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розробники Overwatch змінили скіни «Сибірський фронт» та «Полярниця» у Зорі. З обох скінів з форми зникла буква Z. Про це написали користувачі reddit.

До війни на обох легендарних скінах Зорі біла буква Z, яка була нанесена праворуч на грудях у героя. Багато геймерів не відразу помітили зміну, оскільки символ був невеликим і не виділявся. Обидва скіни були додані в шутер ще у 2017 році.

Зоря (Олександра Зарянова) — герой Overwatch з Росії, який існує у шутері з моменту релізу. У грі вона виконує роль танка.

 

Материалы по теме

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.

Чемпіонат Світу серед національних команд з Overwatch повертається після трирічної перерви

Blizzard оголосила про повернення Чемпіонату Світу з Overwatch через три роки перерви, пов’язаної з пандемією. На відміну від франшизних ліг, де беруть участь професійні команди, в Overwatch World Cup змагаються команди, що представляють певні країни.

Blizzard починають контролювати голосовий чат у Overwatch 2 для боротьби з токсичністю

Стало відомо, що Blizzard запускає контроль голосового чату в грі Overwatch 2. Автоматична система буде аналізувати висловлювання гравця в разі, якщо на нього поступила скарга.

Dallas Fuel перемогли у фіналі Overwatch League Championship 2022. Підсумки турніру

Dallas Fuel вперше у своїй історії перемогли у фіналі  Overwatch League Championship 2022 та заробили 1 мільйон доларів з загального призового фонду у 2 мільйона 550 тисяч доларів США.