Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Overwatch

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.

VALORANT обігнав всі кіберспортивні шутери як за загальними переглядами гри на Twitch, так і за популярністю трансляцій Чемпіонатів Світу

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.

Чемпіонат Світу серед національних команд з Overwatch повертається після трирічної перерви

Blizzard оголосила про повернення Чемпіонату Світу з Overwatch через три роки перерви, пов’язаної з пандемією. На відміну від франшизних ліг, де беруть участь професійні команди, в Overwatch World Cup змагаються команди, що представляють певні країни.

Blizzard починають контролювати голосовий чат у Overwatch 2 для боротьби з токсичністю

Стало відомо, що Blizzard запускає контроль голосового чату в грі Overwatch 2. Автоматична система буде аналізувати висловлювання гравця в разі, якщо на нього поступила скарга.

Dallas Fuel перемогли у фіналі Overwatch League Championship 2022. Підсумки турніру

Dallas Fuel вперше у своїй історії перемогли у фіналі  Overwatch League Championship 2022 та заробили 1 мільйон доларів з загального призового фонду у 2 мільйона 550 тисяч доларів США.

McDonald’s зробили колаборацію з Blizzard, присвячену виходу Overwatch 2

Щоб відсвяткувати випуск довгоочікуваної гри Overwatch 2, McDonald’s Australia у партнерстві з Blizzard створили три страви на тему Overwatch.

Автор відео для дорослих показав нові моделі дівчат з Overwatch 2: його пост став популярнішим за анонс релізу гри

3D-аніматор мультиків для дорослих з ніком Memz3D повідомив у своєму Твіттері про успішне створення нових моделей головних героїнь з гри Overwatch 2: Мерсі, Трейсер, Діви та Кіріко.

Blizzard повідомила про рекордні цифри запуску Overwatch 2

Blizzard повідомили про рекордну кількість гравців в їх нову гру Overwatch 2. Попри  DDoS атаки та проблеми з серверами кількість гравців, які встановили Overwatch 2 перевищила 25 мільйонів осіб лише за 10 днів з моменту запуску гри.

Overwatch 2 вийшов на всіх платформах. Запуск гри супроводжувався закриттям серверів першої частини гри та DDos атакою на нові сервери

Blizzard офіційно випустила другу частину командного шутера Overwatch 2. Гра вийшла на PC, PlayStation, XBOX та Nintendo. Важливою особливістю запуску стало те, що компанія закрила сервери першої частини, щоб не розпорошувати аудиторію і сконцентрувати її в одній грі.

Blizzard представили нового героя в Overwatch 2. Гра вийде вже 4 жовтня

0

Повідомляється, що Blizzard Entertainment на  Tokyo Game Show 2022 представили нового героя підтримки в Overwatch 2.