Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Overwatch

Чемпіонат націй Overwatch World Cup 2023 зібрав на піку вдвічи більше глядачів ніж професійна ліга OWL. Результати турніру

0

Саудівська Аравія стала чемпіоном на турнірі націй з Overwatch, який відбувся в рамках фестивалю Blizzcon. Загалом в основній частині турніру брали участь 16 команд з різних країн світу. Саудитам вдалося випередити всіх в тому числі такі потужні країни, як Китай та Південна Корея.

Blizzard підтвердили офіційно, що закривають свій найамбітніший кіберспортивний проект Overwatch League

Blizzard офіційно повідомили про закриття своєї амбітної ліги з Overwatch. Через шість років після запуску величезний експеримент, який мав вивести кіберспорт Overwatch на рівень найпопулярніших традиційних видів спорту, провалився.

Activision Blizzard закриють Overwatch League і передадуть управління кіберспортом в Overwatch арабським шейхам

Activision Blizzard готуються укласти контракт із державною компанією Саудівської Аравії ESL FACEIT Group на проведення наступного сезону ліги з Overwatch у 2024 році. 

BLIZZARD зробили круту колаборацію Overwatch 2 з популярною групою LE SSERAFIM і зібрали мільйони переглядів

Мабуть, лаври Riot, яка вже багато років робить карколомні колаборації з відомими музичними виконавцями, не дають спокою іншим розробникам ігор. Тож BLIZZARD створили свою чудову колаборацію з Південно-корейською кей-поп групою LE SSERAFIM.

Результати Overwatch League 2023, яка повністю провалилася і поставила кіберспорт в дисципліні на межу існування

0

В Канаді завершився черговий і, можливо, останній сезон франшизної ліги Overwatch League 2023. Перемогу в турнірі святкувала команда Florida Mayhem, яка отримала 1 мільйон доларів США з 1,855 мільйонного призового фонду турніру.

Як Blizzard знищували власний кіберспорт. Останнім став Overwatch

Колись Blizzard була одним з локомотивів світового кіберспорту. Компанія розробляла ідеальні кіберспортивні ігри, шліфувала їх до неперевершеного балансу співпрацюючи з кіберспортсменами, а з часом почала будувати іноваційні кіберспортивні структури, які мали стати майбутнім індустрії кіберспорту.

Стрімери з Саудівської Аравії отримали бан від Blizzard за знущання з польського коментатора-трансгендера

Blizzard забанили стрімерів з Саудівської Аравії Legendary та Alivelol на своєму турнірі Overwatch World Cup 2023. Причиною стало знущання в прямому ефірі над польським коментатором-тренсгендером, який коментував паралельно з ними матч.

Blizzard вибачила борги власникам команд Overwatch League на сотні мільйонів доларів

Blizzard списали всі борги власникам франшизних команд Overwatch League, про це повідомило одразу кілька джерел. Усього в лізі задіяно 20 команд-партнерів і раніше повідомлялося, що разом вони заборгували розробнику гри близько 400 мільйонів доларів США.

Фанати закликають бойкотувати Blizzard. Компанія відмовилася від головної фішки, яку обіцяла у своєму шутері

Фанати закликають бойкотувати Overwatch і Blizzard після заяви компанії про скасування PvE режиму, який рекламували, як одну з головних фішок Overwatch 2. 

Мінюст США подав позов на BLizzard за обмеження максимальних зарплат кіберспортсменів в лігах по CoD та Overwatch

0

Міністерство Юстиції США подало позов на Activision Blizzard, а останні погодилися на мирову угоду для врегулювання спору. Претензії до видавця ігор виникли через кіберспорт, а саме через обмеження, які компанія наклала на зарплати гравців у своїх франшизних лігах Call of Duty League та Overwatch League.