Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розробники кіберспортивного командного шутера в жанрі королівської битви Apex Legends оголосили про програму підтримки для команд-партнерів. Вона стосуватиметься 12-ти команд, які були відібрані EA GAMES за рядом параметрів.

Раніше з кіберспорту Apex пішло кілька відомих команд, вони скаржилися на погану екосистему гри і неможливість зробити кіберспорт Apex прибутковим. 

Схоже EA Games дослухалися до критики, бо у 2024 році кожна команда отримає фінансову стипендію, а також допомогу для створення медіа-контенту, включаючи медіа-тренінги, інтерв’ю з пресою, спеціальну фотосесію під час кожного медіа-дня турнірів, можливість проведення ліцензованих турнірів, а також можливість розмістити командні стенди на турнірах, де команди зможуть продавати товари та робити різноманітні активності. 

Більш детально про підтримку команд можна прочитати на офіційній сторінці. 

Материалы по теме

TSM перемогли на Чемпіонат Світу з Apex Legends, де чверть учасників складали американці

0

Перемогою американського клубу TSM завершився цьогорічний Чемпіонат Світу з Apex Legends. Загалом же в турнірі домінували американці, представники США виграли три з чотирьох перших місць.

“Для українського професіонала «Apex Legends» війна означає пропущені ігри та душевний біль” – переклад статті The Washington Post

Пропонуємо вашій увазі переклад статті Арона Гарста в авторитетному англомовному виданні The Washington Post. У матеріалі автор розповідає історію українського професійного гравця, чию кар’єру зруйнувала війна, також в статті згадується капітан NAVI з VALORANT Кирило Карасьов.

VALORANT обігнав всі кіберспортивні шутери як за загальними переглядами гри на Twitch, так і за популярністю трансляцій Чемпіонатів Світу

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.