Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По словам журналистов Dexerto, бывший тренер G2 Esports Дамьен maLeK Марсель может перейти на аналогичную должность в состав Evil Geniuses. По информации инсайдеров, французский специалист и клуб продвинулись по переговорам о контракте.

При этом у ростера EG уже есть тренер — Дэмиен daps Стил. Что станет с действующим наставником в случае, если Malek также присоединится к клубу, неизвестно. По слухам, клуб может подписать также игроков состава Team Liquid в случае, если там будет решафл, а также обратиться к молодым талантам из ESEA Premiere League.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Gambit и Virtus.pro попали в одну группу на IEM Winter 2021

MaLeK покинул G2 Esports после окончание турнира PGL Major Stockholm. 35-летний Марсель работал с командой с конца ноября 2018-го.

Материалы по теме

Цього ви точно не очікували! Snax став новим капітаном G2

0

Попри прогнози більшості аналітиків G2 не зроблять NiKo капітаном, бо клуб несподівано підписав ветерана сцени, тридцятирічного Януша Snax⁠ Погожельски, який і замінить HooXі в ролі лідера команди. 

HooXi⁠ залишає G2, вигравши три надпрестижних титула в Counter-Strike

0

G2 вирішили позбавитися Расмуса ⁠HooXi⁠ Нільсена. Гравець прийшов в G2 два роки тому з Copenhagen Flames, після того, як данська команда, яка ніколи нічого не вигравала, але завжди вважалася інкубатором талантів, гарно проявила себе на Мейджорі.

G2 підписали malbsMd⁠. Гватемальський гравець замінить в складі nexa⁠

0

G2 офіційно оголосили про придбання Маріо ⁠malbsMd⁠ Самайоа. 21-річний гватемалец приєднався до команди, щоб замінити Неманью nexa⁠ Ісаковича

EG вирішили повернути старий логотип, але не планують повертатися в CS

0

Evil Geniuses, які святкують своє 25-річчя разом з Counter-Strike, оголосили про повернення до класичного логотипу клубу. В останні роки клуб наробив чимало помилок, збираючи незрозумілі склади, ведучи неадекватну трансферну політику і регулярно потрапляючи в різноманітні скандали. Все це супроводжувалося кількома незрозумілими змінами логотипу клубу.