Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организация OG в Twitter объявила, что ассистент тренера Титоуан Sockshka Мерло покинул команду. Основным тренером команды является Михаил Misha Агатов. Sockshka работал с апреля 2019 года, в том числе и на позиции главного тренера.

Титоуан несколько раз заменял игроков основного состава в официальных играх. EPICENTER 2019, Midas Mode 2 и OGA Dota PIT Season 3.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Shad собрал микс Team Agent. В него вошел бывший игрок B8 Esports

Под руководством Sockshka состав OG стал чемпионом The International 2019. После завершения DPC 2021: Season 2 его место на его место пришел бывший игрок Team Spirit, Михаил Misha Агатов.

Напомним, что команду уже покинули Самаил SumaiL Хассан и Мартин Saksa Саздов, а Себастьян Ceb Дебс.

Материалы по теме

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Падіння титанів. Легендарні клуби не змогли відібратися на The International, а NAVI Junior в двох кроках від мрії

0

Одразу два легендарних клуби не змогли пробитися через закриті кваліфікації Західної Європи на The International. В чвертьфіналах нижньої сітки тег, який двічи вигравав TI програв NAVI.Junior!

OG представили оновлений склад з CS2 і він абсолютно не вражає

0

OG доукомплектували свій новий склад з CS2. Вочевидь ця команда не нагадує таку, яка спроможна претендувати на найвищі титули, а гравці, які увійшли до складу – це навіть не ТІР-2 рівень.

OG презентували новий склад з Dota 2 на сезон 2024 року

OG оголосили оновлений склад по Dota 2. Клуб, який двічі ставав тріумфатором The International, провалився у 2023 році і тепер сподівається повернутися з новими силами. На чолі знову буде легендарний Ceb.