Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда CIS Rejects по Dota 2 ищет себе организацию – об этом стало известно из твиттера Романа RAMZES666 Кушнарёва. Напомним, что CIS Rejects прошли в первый дивизион по итогам Dota Pro Circuit 2021/2022 для Восточной Европы.

В состав CIS Rejects входят звёздные про-игроки: Роман RAMZES666 Кушнарёв, Павел 9pasha Хвастунов, Глеб depressed kid Зырянов Владимир RodjER Никогосян и бывший участник состава Alliance Артем Fng Баршак.

Роман RAMZES666 Кушнарёв:

Наша команда CIS Rejects ищет организацию, которую мы будем рады представлять. Пожалуйста, пишите на электронную почту [email protected]

Ранее ходили слухи, что французский киберспортивный клуб Team Vitality может подписать состав CIS Rejects по Dota 2, за который выступают пятеро представителей из Восточной Европы. О том, что ростер Романа RAMZES666 Кушнарёва хотела купить некая крупная организация, ранее сообщал Кайл Kyle Фридман. По его словам, команду хотели подписать за $1,4 млн годовой зарплаты с полной поддержкой в виде буткемпов и переездов.

Материалы по теме

В Dota 2 вийшло оновлення 7.36, яке вносить глобальні зміни в механіку гри

0

В Dota 2 вийшов ключовий патч за версією 7.36, який вносить в гру настільки глобальні зміни, що вони вплинуть на всі ключові аспекти МОБА від Valve.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.