Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Співробітник Valve Джефф Хілл прокоментував скарги користувачів на продуктивність у Dota 2. Він написав пост на reddit, у якому розповів про способи підвищення FPS у грі.

Будь ласка, перевірте налаштування живлення! Нещодавно ми виявили, що низький FPS на потужних ПК може бути викликаний неправильними параметрами живлення Windows. Ще варто спробувати відключити оверлей у Discord – наскільки ми знаємо, він викликає підвисання на DirectX 11. Сам Discord у порядку – падіння продуктивності викликає саме оверлей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Топ-5 найкращих тандемів гравців та тренерів у професійному CS:GO у 2022 році

Крім цього, варто перевірити, чи не переходить ваш SSD в режим сну. Нещодавно я виявив проблему, в результаті якої система переводила SSD в режим сну під час гри. Можливо, також слід спробувати функцію масштабування FidelityFX — вона може вражати ефект на продуктивність при незначній зміні якості зображення в тому випадку, якщо ви обмежені в ресурсах відеокарти

Раніше користувач Dota 2 поскаржився на продуктивність у MOBA від Valve. Він пояснив, що не може досягти стабільного FPS на потужному ПК, хоча досягає цього значення у сучасніших тайтлах.

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

LoL та Dota 2 б’ють антирекорди по переглядам групової стадії Чемпіонатів Світу. Досліджуємо, хто втратив більше

В той час як фанати Dota 2 страждають від того, що їх улюблена гра втрачає популярність, виявляється, що в головного конкурента League of Legends проблеми не менші.

У Dota 2 вийшов Battle Pass, завдяки якому формується призовий фонд The International! Повний опис його можливостей

У Dota 2 нарешті вийшов Battle Pass за допомогою якого формується призовий фонд The International. Цього року бойовий пропуск має певні нововведення, проте виходить дуже пізно і ком’юніті сумнівається, що вдасться зібрати рекордний призовий фонд до головного турніру року, як це вдавалося зробити всі попередні роки.

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті