Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У будь-якому виді спорту важлива наявність «хімії» між гравцем та тренером. Саме це є запорукою позитивного результату виконавця. Якщо тренер та його підопічний зможе якнайшвидше знайти спільну мову, тим швидше прийдуть великі перемоги. Так само і змагальному CS:GO. Сьогодні ми поговоримо про п’ять найкращих зв’язок гравців та тренерів на цей момент у CS:GO.

Блог Марка Головченка

Boombl4 та B1ad3

Boombl4 на початку свого шляху в NAVI не мав багато досвіду координування тір-1 команди. Десь перший рік його гри за український клуб, можна було побачити його невпевнену гру, та й загальний перформанс колективу був незадовільним. Але с кожним днем с B1ad3, великим капітаном, як у CS 1.6, так і CS:GO, який зміг вивести на високий рівень багатьох талановитих гравців, Boombl4 ставав все сильнішим та сильнішим. Результат цього можна побачити неозброєним оком — NAVI виграли усі великі турніри другої половини минулого року, у тому числі й мейджор.

Aleksib та XTQZZZ

Новоспечена зв’язка гравця та тренера у G2 Esports. Фінська зірка AleksiB та досить непомітний, але ефективний французький тренер XTQZZZ. Перший, легенда місцевого CS:GO, віце-чемпіон IEM Katowice 2019 у складі ENCE. Другий, допоміг виростити ZywOo. Зараз обидва зустрілись у G2 Esports. З ними: брати Ковачі, молода зірка m0NESY та завжди позитивний JackZ.  На папері ця зв’язка дуже потужна, і команда почала доводити це вже на IEM Katowice 2022, де G2 фінішували на другому місці.

karrigan та RobbaN

Капітан та тренер FaZe Clan справжні мастодонти та легенди Counter-Strike. Обом вже за 30, але вони все ще залишаються у грі, та наводять жах на своїх опонентів. Яркий приклад цьому — IEM Katowice 2022, де команда зайняла перше місце. Тим паче karrigan з RobbaN працюють вже досить давно разом. Важко назвати зв’язку, яка буде досвідченіша, ніж ця.

apEX та Zonic

Ще одна нова зв’язка видатного капітана та тренера, яка утворилась на початку 2022 року. Мало хто очікував такого тандему, але це правда. Дуже емоційний та енергійний француз apEX поряд з холоднокровним та розсудливим zonic. Ніхто з них до цього не працював в англомовній команді. Але задача, яка стоїть перед ними може бути вирішена, особливо з наявністю ZywOo у команді.

cadian та Xizt

Ще пару років тому було важко подумати, що cadian буде одним з найкращих капітанів світу, а Xizt займе місце тренера данської команди Heroic. Але це відбулося, і команда показує гарні результати, фінішувавши тричі на останніх LAN-івентах у топ-4. Це надзвичайний тандем, оскільки cadiaN — снайпер, дуже емоційна людина, а Xizt — спокійний та холоднокровний, титулований в минулому гравець, який ніколи не хапав зірок з небес.

Ще більше матеріалів на GameInside.ua виходитиме у рамках підтримки Збройних Сил України. Допомогти Армії нашої держави у боротьбі з російськими окупантами ви можете за посиланням на сайті.

Материалы по теме

cadiaN запропонував Valve скопіювати для CS2 систему овертаймів з VALORANT

Лідер Heroic cadiaN запропонував Valve повністю скопіювати систему матчів у Valorant. Нещодавно розробники CS2 перевели свою майбутню гру на формат MR12, коли основний час в грі триватиме максимум 24 раунди замість 30, як це було раніше. Це було зроблено для того, щоб пришвидшити матчі.

Легендарний RobbaN пішов з посади тренера FaZe Clan

0

Легендарний швецький кіберспортсмен, а нині тренер Роберт RobbaN Дальстрем за власним бажанням залишив посаду головного тренера FaZe Clan.

NAVI офіційно анонсували європейський склад з CS:GO без росіян

Кіберспортивний клуб NAVI офіційно представив оновлений склад з CS:GO. Через півтора роки повномасштабної війни клуб нарешті позбавився росіян Perfecto та electroNic. В оновлений європейський склад з попереднього перейшли лише українці  s1mple та b1t.

Інсайди: NAVI підпишуть одразу трьох нових гравців, порівнюємо їх показники зі старими гравцями команди

Ряд джерел в тому числі авторитетний портал Dexerto повідомляють, що NAVI планують підписати одразу трьох нових гравців.