Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У будь-якому виді спорту важлива наявність «хімії» між гравцем та тренером. Саме це є запорукою позитивного результату виконавця. Якщо тренер та його підопічний зможе якнайшвидше знайти спільну мову, тим швидше прийдуть великі перемоги. Так само і змагальному CS:GO. Сьогодні ми поговоримо про п’ять найкращих зв’язок гравців та тренерів на цей момент у CS:GO.

Блог Марка Головченка

Boombl4 та B1ad3

Boombl4 на початку свого шляху в NAVI не мав багато досвіду координування тір-1 команди. Десь перший рік його гри за український клуб, можна було побачити його невпевнену гру, та й загальний перформанс колективу був незадовільним. Але с кожним днем с B1ad3, великим капітаном, як у CS 1.6, так і CS:GO, який зміг вивести на високий рівень багатьох талановитих гравців, Boombl4 ставав все сильнішим та сильнішим. Результат цього можна побачити неозброєним оком — NAVI виграли усі великі турніри другої половини минулого року, у тому числі й мейджор.

Aleksib та XTQZZZ

Новоспечена зв’язка гравця та тренера у G2 Esports. Фінська зірка AleksiB та досить непомітний, але ефективний французький тренер XTQZZZ. Перший, легенда місцевого CS:GO, віце-чемпіон IEM Katowice 2019 у складі ENCE. Другий, допоміг виростити ZywOo. Зараз обидва зустрілись у G2 Esports. З ними: брати Ковачі, молода зірка m0NESY та завжди позитивний JackZ.  На папері ця зв’язка дуже потужна, і команда почала доводити це вже на IEM Katowice 2022, де G2 фінішували на другому місці.

karrigan та RobbaN

Капітан та тренер FaZe Clan справжні мастодонти та легенди Counter-Strike. Обом вже за 30, але вони все ще залишаються у грі, та наводять жах на своїх опонентів. Яркий приклад цьому — IEM Katowice 2022, де команда зайняла перше місце. Тим паче karrigan з RobbaN працюють вже досить давно разом. Важко назвати зв’язку, яка буде досвідченіша, ніж ця.

apEX та Zonic

Ще одна нова зв’язка видатного капітана та тренера, яка утворилась на початку 2022 року. Мало хто очікував такого тандему, але це правда. Дуже емоційний та енергійний француз apEX поряд з холоднокровним та розсудливим zonic. Ніхто з них до цього не працював в англомовній команді. Але задача, яка стоїть перед ними може бути вирішена, особливо з наявністю ZywOo у команді.

cadian та Xizt

Ще пару років тому було важко подумати, що cadian буде одним з найкращих капітанів світу, а Xizt займе місце тренера данської команди Heroic. Але це відбулося, і команда показує гарні результати, фінішувавши тричі на останніх LAN-івентах у топ-4. Це надзвичайний тандем, оскільки cadiaN — снайпер, дуже емоційна людина, а Xizt — спокійний та холоднокровний, титулований в минулому гравець, який ніколи не хапав зірок з небес.

Ще більше матеріалів на GameInside.ua виходитиме у рамках підтримки Збройних Сил України. Допомогти Армії нашої держави у боротьбі з російськими окупантами ви можете за посиланням на сайті.

Материалы по теме

Віктор sdy⁠ Оруджев дав інтерв’ю HLTV після першої перемоги за NAVI. Читайте повний переклад

Отримавши першу перемогу в серії у футболці Natus Vincere, Віктор sdy⁠ Оруджев дав коротке інтерв’ю порталу HLTV. Ми зробили для вас переклад.

Останні три сезони Apex Legends зростає швидкими темпами. Electronic Arts повідомила акціонерів про надприбутки

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA. Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.

Професійні гравці в Apex Legends розкритикували EA за погані ПК, надані на турнірі з призовим фондом в 1 мільйон доларів ALGS Stockholm LAN

Професіональні гравці Apex Legends висловили своє розчарування в соціальних мережах сьогодні вдень після того, як їм повідомили, що високоякісні комп’ютери, призначені для ігор на стокгольмському лані з призовим в 1 мільйон доларів США, який пройде в ці вихідні, не прибудуть вчасно до турніру.

B1ad3⁠ уникнув питання щодо того, як в NAVI уживаються російські і українські гравці під час війни. Повний переклад інтерв’ю на HLTV.org

Чинні чемпіони Major отримали шанс захистити свій титул у Бельгії і тренер Андрій «⁠B1ad3⁠» Городенський вважає, що у них є гарний шанс зробити це.